ژانر گرندتوربرنامه تلویزیونی، مستند، کمدی

تاریخ انتشار: 2021/07/30

IMDb: امتیاز 8.7 از 10

محصولانگلستان ، ایالات متحده

زبان: انگلیسی

پخش کننده: آمازون

حجم: 900 مگابایت تا 2 گیگابایت

ستارگان: جرمی کلارکسون ، ریچارد هموند ، جیمز می

کارگردان: فیل چرچوارد، کوین وایت هد، کیت لینچ رابینسون

دانلود فصل چهارم برنامه گرند تور – 4 The Grand Tour

خلاصه داستان: پس از موفقیت در قالب استودیوی قبلی، کلارکسون ، هموند و می کار خود را برای کار بر روی ویژه برنامه های طولانی برای فصل 4 این مجموعه تغییر دادند. به دنبال ویژه برنامه های “دریانورد” و “یک شکار عظیم” ویژه سال 2019، مورد بعدی “Lochdown” نام دارد.

جرمی کلارکسون ، ریچارد هاموند و جیمز می به همراه اندی ویلمن (تهیه کننده) و گروهش آماده بودند تا برای قسمت سوم به روسیه در سال 2020 بروند و فیلمبرداری کنند. با این حال در یک جلسه زنده با کلارکسون، ویلمن اینگونه تأیید کرد که شیوع ویروس کرونا منجر به لغو تولید شده زیرا جهان، از جمله انگلیس، قرنطینه شده است.

ویژه برنامه گرندتور قرنطینه Lochdown در اسکاتلند

با این حال پس از بهبود وضعیت همه گیری، محدودیت های سفر همچنان ادامه داشت. به همین دلیل تغییر برنامه ها باعث شد که آنها مجبور به خرج دادن خلاقیت شوند و بنابراین برای فیلمبرداری از ویژه برنامه گرندتور قرنطینه به اسکاتلند سفر کنند.

دانلود قسمت سوم از فصل چهارم Lochdown در اسکاتلند

کیفیت 720 و 1080 اسکاتلند + زیرنویس فارسی

قسمت دوم از فصل چهارم یک شکار عظیم A Massive Hunt

پس از مدت‌ها انتظار  جرمی کلارکسن، جیمز می و ریچارد هموند با مجموعه گرند تور بازگشتند. آمازون قسمت دوم فصل چهارم را با عنوان رسمی گرندتور یک شکار عظیم A Massive Hunt منتشر کرد.

جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند در این قسمت ۹۰ دقیقه‌ای از جزیره Reunion کار خود را آغاز می ‌کنند و سپس به جزیره ماداگاسکار می ‌رسند.

قسمت 2 فصل چهارم گرند تور با نام یک شکار عظیم قبل از شیوع ویروس کرونا فیلمبرداری شده بود و جرمی، جیمز و ریچارد در این قسمت 90 دقیقه ‌ای با سه اتومبیل اسپورت در یک پیست مسابقه ای خیره‌ کننده شروع به کار می ‌کنند و پس از آن در جریان شکار یک گنج دزدان دریایی در یکی از زیباترین جزایر جهان قرار می ‌گیرند.


قسمت اول دریانورد گرندتور The Grand Tour Seamen

آنها در انتهای فصل سوم اعلام کردند که این برنامه برای فصل های دیگر ادامه نخواهد داشت و فصل سوم آخرین فصل گرند تور بوده است. اما این گرندتور در ادامه ویژه برنامه هایی را برای پخش خواهد داشت که یکی از این ویژه برنامه ها دریانورد یا Seamen خواهد بود که تجربه جدیدی برای این سه نفر خواهد بود.

Seamen اولین سری از این ویژه برنامه هاست که به صورت دو قسمت اخیراً در ماداگاسکار ضبط شده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

راهنما؛ برای گزارش دیدگاه خلاف قوانین، با محتوای "#گزارش" به آن پاسخ دهید.