مبارزه یو اف سی 264 بین کانر مک گرگور و داستین پوریر ، روز یکشنبه 20 تیر در لاس وگاس آمریکا برگزار شده است.

این رویداد سومین مبارزه بین این دو ورزشکار بوده است. اولین مبارزه آن ها در سپتامبر 2014 در رویداد یو اف سی 178 بود که کانر توانست حریف آمریکایی خود را در راند اول ناک اوت کند اما این پایان رویایی این دو مبارز نبود.

آن ها برای انجام یک دیدار مجدد در رویداد یو اف سی 257 رو به روی هم قرار گرفتند. در این مبارزه داستین پوریر برخلاف مبارزه قبل که مقابل حریف نامدار ایرلندی خود حرفی برای گفتن نداشت، توانست در راند دوم کانر مک گرگور را ناک اوت کند و انتقام شکست در مبارزه اول را بگیرد.

در مبارزه سوم، هر دو مبارز عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بودند اما نتیجه عجیب غریبی را در پی داشت.

دانلود مسابقات یو اف سی

 مک گرگور و پوریر در یو اف سی 264 UFC

در مبارزه ی ما قبل اصلی این رویداد، استیفن تامپسون و گیلبرت برنز در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. تامپسون دو مبارزه ی قبلی خود را با پیروی پشت سر گذاشته است. در مقابل برخلاف عملکرد خوب برنز در مبارزات اخیر اما او در مبارزه آخر خود در برابر کامارو عثمان شکست سختی را دریافت کرد. امری که او را بیش ازپیش مصمم کرده تا بتواند به مسیر پیروزی بازگردد.

در کارد اصلی مبارزاتی این رویداد شان اومالی قرار بود در برابر لوئیز اسمولکا قرار گیرد که با مصدومیت لوئیز اسمولکا، کریس موتینیو جایگزین وی شد. در نتیجه شان اومالی در برابر کریس موتینیو قرار خواهد گرفت.

دانلود یو اف سی 264

کانر مک گرگور و داستین پوریر سه – مسابقات مقدماتی و اصلی