موتوجی پی ایران – موتور سوار دوکاتی، آندره دویزیوسو اذعان کرد که هم تیمی او نمی تواند به صورت تیمی کار کند و بیشتر به فکر خودش است.

آندره یانونه هنوز هم دوران مصدومیت را پشت سر میگذارد و در گرندپری ژاپن نیز، هکتور باربرا جایگزین او شد.

شاید غیبت یانونه فرصت خوبی برای دویزیوسو باشد تا خودی نشان دهد اگر چه به این کار نیازی ندارد و جایگاه او برای فصل 2017 تضمین شده است.

یانونه در پایان فصل، دوکاتی را به مقصد سوزوکی ترک خواهد کرد و خورخه لورنزو، موتورسوار حال حاضر یاماها جای او را خواهد گرفت.

دویزیوسو درباره ی هم تیمی اش گفت:

یانونه موتورسواری نیست که شما بتوانید با او به عنوان یک تیم کار کنید، او فکر می کند خودش خیلی مهم است و فقط به فکر خودش است.

پس برقراری یک رابطه با او برای کمک کردن به یکدیگر با هدف توسعه موتور، یک کار سخت است، یک مثال دیگر اینکه شما هرگز نمی توانید از کنار او به آرامی رد شوید یا آرام سبقت بگیرید. این ها آسان نیستند.

دویزیوسو همچنین درباره ی موتورسوار تست حال حاضر دوکاتی، کیسی استونر که هم تیمی سابق او بود گفت:

آندره دویزیوسو و کیسی استونر

آندره دویزیوسو و کیسی استونر

بدیهی است که روابط بسیار تغییر کرده است و در حال اگر او بتواند کمکی کند، صد در صد این کار انجام خواهد داد.

او قبلا از همه متنفر بود و همین باعث می شد همیشه ساکت و عصبانی باشد. اما حالا او آرامش بیشتری دارد و با شما صحبت می کند و با شما خوش می گذراند.

او مانند پیرو یک موتورسوار تست مفید بوده است. او چند تست داشت و نظراتی را هم ارائه داد اما انتظار تغییرات بزرگی هم برای امسال وجود ندارد زیرا او همیشه در اینجا برای تست نبوده است.

2 دیدگاه

 1. MehrdadRz

  0

  0

  دیدن موتور اسپرت با گزارش اقای صباغ هم خوبه

 2. ج.ا

  0

  0

  امروز آقای صباغ گزارش میکرد؟
  من ندیدم