فرمول یک ایران – پس از اتفاقات بین ردبول و هوندا، مکس ورشتپن هر دوی آنها را در شبکه های اجتماعی آنفالو کرد و حالا دلیل این کارش را توضیح داده است.

شبکه های اجتماعی اکنون نقش بسیار مهم تری در دنیای فرمول یک دارند زیرا این ورزش سعی می کند تا مخاطبان جوان تری را به وسیله راننده هایی مثل مکس جذب کرده و درگیر این ورزش کند. پس از اعلام خبر پایان همکاری ردبول و هوندا در انتهای 2021، مشخص شد که مکس هر دو صفحه آنها را آنفالو کرده و پس از مدتی دوباره فالو کرده است. او در این باره گفت:

چند هفته پیش بود، چون دیگر حال خواندن اخبار فرمول یک را نداشتم، به همین دلیل بود.

نمی دانم چطور مردم برای ایجاد حاشیه و غیره می توانند همه چیز را به هم ربط دهند، مزخرف است.

بله من در تمام اوقات اعلان ها را روی گوشی خودم دارم. هی اینجا تگ شو، آنجا تگ شو … من واقعاً نیازی ندارم که ببینم داخل آن ویدیوها چیست.

من برای این منظور در فرمول یک نیستم، بنابراین با خودم فکر کردم که وقتی در اینستاگرام چرخ میزنم، می خواهم سایر ورزش ها را دنبال کنم. به هر حال من هر هفته در پدوک هستم، بنابراین اینطور بهتر است.

نادیده گرفتن پست های فرمول یکی

اگرچه خروج از شبکه های اجتماعی راهی برای فرار از همه این اعلان هاست، اما در عوض راننده هلندی تصمیم گرفته که همه این موارد را نادیده بگیرد:

اگر بخواهم می توانم این چیزها را باز نکنم، بنابراین خیلی سخت نیست.

اما در یک برهه آنقدر حاشیه وجود داشت که فکر کردم “خب، دوباره آنها را فالو می کنم” و سپس دیگر نمی خواهم به هیچ کدام از این پست ها در اینستاگرام نگاه کنم، این هم روش خوبیست.

3 دیدگاه

 1. MERC

  8

  4

  خب یه اکانت فیک بساز با اون برو به چیزا دیگه نگا کن 🤔🤔

 2. Noralireza

  2

  1

  من حدس می زنم یه فوش هم به اونهایی که حاشیه ساختن براش داده باشه.
  نظر شما چیه؟؟!

 3. محمد جواد سلیمانی

  3

  0

  کارش حرفه ایه
  من کاری ندارم که مکس هستش یا هر کس دیگه ، ولی در کل کارش حرفه ایه
  ورزشکار ها همش براشون حاشیه درست میشه ، پس نباید خودشون این راه حاشیه رو ادامه بدن