فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک رنو، سیریل ابیتبول بیان کرده که مدیر جدید این کمپانی فرانسوی یعنی لوکا دی مئو یک تغییر دهنده اساسی در ساز کار بخش فرمول یک این کمپانی می باشد.

لوکا دی مئو ایتالیایی که برای چهار سال مدیریت سئات را به عهده داشت، در روز یکم ماه جولای نقش مدیریت رنو را به عهده گرفت. ابیتبول در مورد این تغییر مدیریتی می گوید:

مشخصا خبر خوب این است که لوکا دی مئو یک مدیریست که واقعا نسبت به خودروها، محصول و خودروهای اسپورت و مسابقات اتومبیلرانی علاقه دارد. مشخصا این چیزی است که قرار است برای ما و من در رنو یک تغییر اساسی را ایجاد کند.

او یک فرد عالی بوده که من با وی شخصا ارتباط داشته ام. او به هدف و شرایط تیم آگاه است. او برای مدت زیادی قرار است که با ما باشد و قدردان کارهایی است که ما انجام داده ایم و با توجه به منابعی که در اختیار داریم میزان کارهایی که صورت گرفته است را محاسبه کرده است. من فکر می کنم به خاطر اینکه او درک و دانش بهتری را نسبت به این ورزش دارد برای ما یک امر خوبیست.

اما او انتظارات کاملا واضحی را دارد و این مسئله فقط به تیم مسابقه ای معطوف نمی شود بلکه به روشی که تیم مسابقه ای در استراتژی بلند مدت رنو نقش خودش را بازی می کند نیز معطوف می شود و من فکر می کنم که این مسئله از بالاترین اهمیت ممکن برخوردار است.

یک دیدگاه

 1. DR3 FA14

  4

  0

  اگه همینطوری رنو پیش بره با استراتژی سنگاپور ۲۰۰۸ هم رو سکو‌ نمی رن
  رنو باید سعی کنه رتبه ۵ سال قبلشو حفظ کنه که با وجود مرسدس ردبول مکلارن فراری وریسینگ پوینت سخته
  حالا اون نمودار شیب صعودیشون که همه جا داد می‌زدن ما پیشرفت کردیم نگاه کنید اول نه بعد هفت و چهار سال بعد سه هست داره برعکس می شه

دیدگاه خود را بیان کنید