فرمول یک ایران : فرناندو آلونسو راننده اسپانیایی تیم مک لارن و قهرمان 2 دوره از مسابقات فرمول یک امروز پس از تمرین بر این باور بود که مک لارن عملکرد خوبی داشته اما در روز مسابقه همه چیز متفاوت شد.

در روزی که آب و هوای ملبورن شرایط مناسبی نداشت و رانندگان عصبی کرده بود دو راننده تیم مک لارن در هر دو تمرین جزئی از 10 نفر برتر بودند. در طول فصل گذشته با مشکلاتی که هوندا در ساخت موتور برای مک لارن ایجاد کرد فرناندو آلونسو اعتماد خود را به این تیم از دست داده و طول می کشد تا این اعتماد دو طرفه شود . او درباره عملکرد امروز تیم مک لارن گفت :

امروز همه چیز به درستی پیش رفت اما هنوز چیز های زیادی برای نشان دادن داریم . امروز هوا وضعیت مناسبی نداشت و نتوانستیم با تمام توان ظاهر شویم وضعیت ترمز ها و خطوط رانندگی خیلی مناسب نبود . اما خوشبختانه ماشین مشکلی نداشت و این نکته مثبتی است که به تیم روحیه و انگیزه زیادی می دهد اگرچه فکر نمیکنم در روز مسابقه عملکردی به این خوبی داشته باشیم . اما به مرور زمان همه چیز بهتر خواهد شد .

آلونسو همچنین درباره این که فصل جدید آغاز شده است ابراز خوشحالی کرد و افزود :

خوشحالم که فصل جدید آغاز شده و می توانم بار دیگر پشت فرمان بنشینم البته در یک پیست دیگر . بار ها در بارسلونا رانندگی کردم اما با تنظمیات یکسان اما امروز به ملبورن آمدیم پیست جدید و تنظیمات جدید و سورپرایز شدیم که البته از نوع مثبتش .

دیدگاه خود را بیان کنید