فرمول یک ایران – با توجه به شرایط پیش آمده در جهان و لغو رقابتهای ورزشی موتوراسپورت، ما نیز برای عبور از این روزهای سخت تمهیداتی را دیده‌ایم و در کنارتان خواهیم ماند. امیدواریم که همه در سلامت و شادابی کامل باشند.

بارش شدید باران در مسابقه استقامتی 24 ساعته دیتونا باعث شد که دو ساعت پیش از پایان زمان تعیین شده مسابقه، مسابقه به اتمام برسد. تیم وین تیلور ریسینگ کادیلاک با رانندگانی همچون فرناندو آلونسو، رنجر وندر زاند، کامویی کوبایاشی و جوردن تیلور توانستند به پیروزی برسند. فرناندو آلونسو در مورد این پیروزی بیان کرد:

یک تجربه عالی و فوق العاده از مرحله تست تا مسابقه را با این تیم داشتم. یک اجرای عالی را در مسابقه داشتیم. خیلی بد شد که مسابقه به شکل طبیعی و در مسافت کامل خودش به اتمام نرسید اما ما هم در شب، روز، شرایط آب و هوایی خشک و بارانی پیشتاز مسابقه بودیم و برای همین احساس می کنم که ما شایسته این برد بودیم. شرایط خیلی متفاوتی برای همه رقبا وجود داشت و برای همین من خیلی برای تیم خوشحالم.

راننده 37 ساله اسپانیایی(الان البته آلونسو 38 سال سن دارد) با توجه به تجربه کمی که در مسابقات استقامتی داشت توانست در اولین مرحله ای از مسابقه که سوار بر خودرو شده بود، خودش را از رده هفتم به رده اول برساند و زمانی هم که مسابقه در لحظات پایانی بود او باز هم در جایگاه راننده بود که بعد از پرچم قرمز و پایان مسابقه پیروزی را در آغوش کشید.

امیدواریم که از این ویدیو لذت ببرید:

 

با ما باشید…

  دانلود فایل ویدیویی

یک دیدگاه

  1. iman

    1

    0

    هنوز نتونستم با نبودن ناندو کنار بیام، امیدوارم 2021 دوباره ماتادور رو تو f1 ببینم البته با یه تیم رقابتی

دیدگاه خود را بیان کنید