فرمول یک ایران – هر دو راننده ویلیامز والتری بوتاس و فلیپه ماسا، اذعان کرده‌اند که برای فصل 2017 هنوز جایگاه مشخصی ندارند و آینده ایشان نامعلوم است.

ماسا راننده کهنه کار ویلیامز در آخرین مصاحبه ای که در هوکنهایم آلمان انجام داده است گفته است که پیشنهادات دیگری بجز ویلیامز هم در آستین خود دارد:

پیشنهاداتم از چند وقت پیش شروع شد، از چند تیم دیگر هم بجز ویلیامز پیشنهاد دارم. اگر نتوانم تیم خوب و تیمی که نتوانم با آن رده های خوب را کسب کنم پیدا کنم از فرمول یک کناره گیری خواهم کرد.

با این حال ماسا می‌گوید که اگر جدایی او از فرمول یک قطعی شود، جایگزین آن رشته های دیگر موتواسپورت و موفقیت در آن ها است.

احتمالا یکی از صندلی های خالی ویلیامز برای فصل 2017 از همین حالا توسط بوتاس فنلاندی اشغال شده است. با این وجود او می‌گوید:

اول از همه، من مطمئن هستم که سال دیگر هم در فرمول یک خواهم بود و تا به حال به جایگزین آن فکر نکرده‌ام. پیشنهادات من معمولا بعد از تعطیلات تابستانی به سراغم می‌آیند بنابراین من عجله ای برای تصمیم گیری ندارم.

برای من خیلی راحت است که مستقیما با تیم ها صحبت کنم اینگونه شرایط را بهتر درک خواهم کرد. بررسی پیشنهادات هیچگونه تاثیری روی رانندگی من در طول این فصل نخواهد داشت.

توتو ولف، میکا هایکنن و دیدیر کاتن هم اذعان کرده اند که والتری 25 ساله امسال بیش هر موقع درگیر پیشنهادات از تیم های مختلف خواهد بود.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید