فرمول یک ایران – طبق اطلاعات حاکی از منابع سایت موتوراسپورت استافل وندورن آماده می شود تا در نیم فصل دوم سال جاری جای ریو هاریانتو را در مانور بگیرد.

قرارداد هاریانتو برای ده مسابقه اول فصل است و در صورت عملکرد خوب در پیست و ملاحظات تبلیغاتی می تواند ادامه ی فصل را در مانور بگذراند و این به معنی آن است که ادامه ی رقابت در تیم مانور برای هاریانتو بعد از گرندپری مجارستان و یا آلمان تضمین شده نیست.

منابع مالی سرازیر شده از اندونزی و آسیا در صورت وجود هاریانتو در این تیم قابل توجه است و مدیر مانور دیو رایان اصرار دارد که به دنبال پیدا کردن راهی برای ادامه دادن با هاریانتو تا پایان فصل است.

اگر این اتفاق نیافتد و هاریانتو کنار برود مانور کمبود کاندیدا برای جایگزینی هاریانتو ندارد زیرا ماشین مانور نشان داده است که قابلیت کسب امتیاز را دارد.

استافل وندورن ؟

الکساندر روسی راننده ی رزرو تیم است و در پایان فصل ایندی کار آزاد می شود تا به راننده ی اصلی مانور تبدیل شود ویل استیونز نیز امید زیادی برای بازگشت به مانور دارد.

اما منابع سایت موتوراسپورت نشان می دهند که وندورن بلزیکی از هر دو رقیب خود پیشی گرفته و امیدوار است تا با پیوستن به مانور گام بزرگی بردارد و البته بالاخره به فرمول یک به عنوان راننده ی اصلی راه یابد.

محدودیت زمانی برای تصمیم گیری تیم و راننده ها وجود دارد و باید حداکثر بعد از گرندپری آلمان و در تعطیلات تابستان تصمیم نهایی گرفته شود. اگر مانور با مک لارن به توافق برسد به طرز وسوسه انگیزی ممکن است اولین رقابت وندورن با مانور در گرندپری خانگی خود و در اسپا باشد.

استافل وندورن در حال حاضر در سوپر فرمول ژاپن می راند و تنها گرندپری مکزیک پیش روی او است البته منطق حکم می کند که فرمول یک اولویت دارد.

3 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  امیدوارم اگه میره مانور حداقل یه راه برگشتی داشته باشه برای سال های بعد که بتونه دوباره بیاد مک لارن .چون این از اوناست که اگه از دست بره حیف میشه

 2. سجاد

  0

  0

  وندورن تو بحرین واسه مک لارن امتیاز آورد که خیلی خوب بود.این استعدادا رو آدمیبینه شاد میشه

دیدگاه خود را بیان کنید