فرمول یک ایران – مائوریزیو آریوابنه مدیر فراری می گوید که هیچ قصدی برای ترک این تیم به مقصد یوونتوس و حضور در سری آ ندارد.

پس از گرندپری روسیه، جایی که مرسدس توانست یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود، شایعاتی در ایتالیا منتشر شد که تغییرات بیشتری در رده های بالای اسکودریا در حال رخ دادن است.

ماریزیو آریوابنه - چهارمین روز هفته دوم تست بارسلونا

مائوریزیو آریوابنه – مدیر تیم فرمول یک فراری

به نظر می رسد که مدیر فراری نیز یکی از نه نامزد یوونتوس برای مدیریت این باشگاه است. اما آریوابنه در گرندپری ژاپن تاکید کرد که به فراری متعهد است و جانشین جوزپه ماروتا در بانوی پیر نخواهد شد:

من در فراری هستم و آینده ام نیز در فراری خواهد بود.

من سالها پیش نماینده هیئت مدیره یک شرکت بودم و قبل از اینکه این موقعیت را در مارانلو بگیرم، کار من ریسکی و کنترلی بود.

خوشحال خواهم شد و افتخار می کنم اگر در سمت فعلیم بعنوان مدیر فراری باقی بمانم اما این انتصاب در نشست بعدی سهامداران مشخص خواهد شد اما در هر صورت کار من در اینجا ادامه خواهد داشت.

در حالی که فقط 5 مسابقه به پایان فصل باقی مانده، تیم فراری در جدول سازندگان، 53 امتیاز با پیکان های نقره ای فاصله دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. امید نورمحمدی

  11

  7

  آها! پس بگو رونالدو چطوری سر از یووه درآورده! انگار ایتالیا هم شبیه ایران خودمونه. مدیران از این سنگر به سنگر دیگری نقل مکان میکنند اگر و فقط اگر زنده باشند کفایت میکنه!
  ایشان ولی فعلا همین سنگر فراری برایشان کافیست و با بیل الکتریکی هم نمیشود از این جایگاه جدایشان کرد. در راه خدمت به مردم چه مرارتهاییکه جناب آریوابنه متحمل نمیشوند! سپاس که “شوربختانه” در فراری ماندنی هستید!!!

  • yas

   17

   0

   همین یه دلخوشی واسمون مونده بود. خواهشا اینو دیگه بیخیال شین آقای آریوابنه. یوونتوس حالش خیلی خوبه. نیا گند نزن بهش. مرسی از همکاری قشنگتون.

 2. saeedsl1

  17

  0

  پروژه بدبخت کردن بزرگان

  اول کیمی
  بعد سب
  و در ادامه کریس رونالدو

  لابد اگ بره الگری مجبور میشه رونالدو رو تو گل بزاره
  کیلینی بیاد نوک

  استراتژی هاش تو فوتبال دیدن داره???

 3. Ferrari .Italy

  14

  0

  به نظرم یکی از دلایل نتیجه نگرفتن فراری همین حضور ایشون بود به عنوان مدیر تیم
  یه مدیر خوب مثل توتو ولف تیم رو به جلو میبره اما من فک میکنم ایشون اصلا نمیتونه تیم رو جمع کنه و تیم رو رو به جلو هدایت کنه

دیدگاه خود را بیان کنید