فرمول یک ایران – نیکولاس لطیفی اعلام کرده که مایل است در سال آینده به فرمول یک بیاید زیرا او نمی خواهد فصل دیگری را در فرمول 2 باشد.

مشارکت لطیفی در فرمول یک در هفته های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا پدرش پس از خرید سهامی با ارزش بیش از 200 میلیون پوند، به یکی از سهامداران مک لارن تبدیل شده است.

راننده ی ایرانی-کانادایی همچنین در تمرین نخست گرندپری کانادا برای تیم فورس ایندیا رانندگی خواهد کرد.

لطیفی که در تعطیلات زمستانه به عنوان راننده رزرو و توسعه از رنو به تیم فورس ایندیا پیوست، گزینه های خود را برای 2019 ارزیابی می کند:

انتظار می رفت که کارلوس ساینز و نیکو هالکنبرگ در سال آینده باقی بمانند.

اما در فورس ایندیا ما از آینده سرجیو پرز و استبان اکون آگاه نیستیم. من نمی خواهم که برای 2019 نیز در فرمول 2 باشم. هدفم فرمول یک است.

نیکولاس لطیفی

نیکولاس لطیفی

پس از اینکه پدر او سهام مک لارن را خرید، بسیاری به این نتیجه رسیدند که این اولین حرکت او برای رسیدن به فرمول یک برای فصل بعد خواهد بود، اما او تاکید کرد که عملکرد او نشان می دهد که او ارزش این جایگاه را دارد:

شما اولین کسی نیستید که در مورد پدر من صحبت می کنید. اما پول هیچ تضمینی برای موفقیت در مسابقات موتور اسپورت نمی دهد.

من این را ثابت کرده ام که شما در این بیزینس نیاز به نتایج واقعی دارید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

17 دیدگاه

  • سجاد

   20

   2

   باز به استرول.این که اصلا افتخاری نیورده هنوز.منم فکر میکردم استرول با پارتی اومده ولی سال 2016 تو فرمول 3 اروپا با اختلاف قهرمان شده و گوتنر و راسل رو که الان میگن خیلی با استعداده و بولدش میکنن رو با اختلاف شکست داده.این نشون میده با استعداد هم بوده شاید یه ماشین بهتر داشت بهتر میشد قضاوتش کرد

   • DR.ARDALAN

    3

    19

    نیکولاس را شما یک بررسی بکنید سوابقش را یقینا پی به استعدادش می‌برید.

   • سجاد

    13

    0

    نمیگم بده و من هم خوشحال میشم بدرخشه و اتفاقا دنبال میکنم عملکردشو تو f2 ولی در مقایسه با استرول هنوز افتخاری نیورده.ایشالا که بیاره.امسال هم تا اینجا خوب نبوده تو f2

  • DR.ARDALAN

   5

   16

   چه ربطی داره؟
   پول میاد براش سبقت میگیره؟
   پول در دردشان به دنیای فرمول یک بدون شک دخیل است، اما در قهرمانی به هیچ عنوان.
   نیکولاس اتفاقا نشان داده بسیار با استعداد است.
   و خوشحالم که ایرانی است.

 1. shian

  30

  1

  قبل از این که وارد بشه بگم ایشون ایرانی نیست،اصلا هم دوست نداره باشه!
  ته هر توییتش یه پرچم کانادا می زاره،پس الکی به ایران وصلش نکنید!

  • DR.ARDALAN

   8

   18

   ایشان جایی عنوان نکرده که اصلا دوست ندارد ایرانی باشد. لطفا برای این یکنفر حرف نسازید.
   اینکه پرچم کانادا می‌گذارد دلیلی نمی‌شود.
   منم این پرچم فعلی را استفاده نمیکنم، از پرچم آلمان استفاده میکنم، در سمینارها هم همینطور. ولی دلیل نمی‌شود که دوست نداشته باشم ایرانی باشم. با اینکه ملیت من ایرانی هم نیست. نیکولاس هیچ گونه ادعایی مبنی بر اینکه بگوید ایرانی نیست نکرده، اینجا براحتی می‌توان فامیلی را تغییر داد بدون اینکه حتی از ارث محروم شود. و اینرا او می‌داند.

   • سجاد

    18

    2

    شاید شما دوست نداشته باشی پرچم فعلی کشورت رو بذاری ولی ایرانی ها حداقل هرجا باشن و واقعا افتخار کنن و خجالت نکشن یه جوری نشون میدن که اصالتشون کجاییه.منظور دوستمون این بود که ایشون چرا جایی چیزی عنوان نکرده یا نشون نداده که ما هم افتخار کنیم.البته نمیشه خورده گرفت.از بچگی اونجا بوده و بزرگ شده کاملا خودشو کانادایی میدونه.

 2. REZA.M

  23

  4

  درسته خیلی ها با پول دارن وارد میشن ویا شدن.اما هیچکدوم از راننده های موفق مث فتل -آلونسو-همیلتون و…..با پول وارد نشدن.اونایی که با پول وارد شدن هیچوقت موفق نمیشن.این آقا هم معلوم نیست که بخواد با پرچم ایران شرکت کنه یا با پرچم کانادا.اگه میخواد با پرچم کانادا و به اسم کانادا شرکت کنه بره به درک همون بهتر که شرکت نکنه.

 3. ...m6...

  16

  1

  دقیقا فرمول یک جای کار بلدا و با استعداداس ولی متاسفانه الان افرادی که هنوز باید تو جایی غیر از فرمول یک تجربه کسب کنن با پول دارن وارد فرمول یک میشن

 4. DR.ARDALAN

  12

  21

  شما استعداد فاشیست شدن را دارید. واقعا میگم.
  چون با پرچم ایران شرکت نخواد بکنه بره به درک؟؟؟
  نمی‌دانم این افکار نامش چیست.
  اما با هر پرچمی که شرکت می‌کند امیدوارم موفق باشد. چون تا اینجا با استعداد خودش آمده.
  بعدشم دوستان عزیز میدانید بجز ایرانی های داخل ایران هیچ کجا به این راحتی نمی‌گویند کدام راننده صلاحیت دارد یا ندارد.
  چون اولین چیزی که ازشان میپرسن این است که شما خودت آیا صلاحیت اینرا داری که بخوای تعیین صلاحیت کنید برای راننده ای؟ اگر جواب مثبت است، بگویید چطور و ازروی چه معیارهایی این صلاحیت را کسب کردید و اگر پاسخ منفی است که عموما هم همین است،میگویند پس اجازه دهید، این کار را متخصصان مربوطه انجام دهند، و اذهان را مخدوش نکنید.
  البته که یقینا در مورد شما صدق نخواهد کرد.
  درسته؟؟؟

  • REZA.M

   10

   4

   اگه خودشو ایرانی میدونست با پرچم ایران شرکت میکرد.مگه مشکلش چیه.جدای از همه مسائل حتی از لحاظ زیبایی هم پرچم ایران زیبا تره.شما از کجا میدونی که خودشو ایرانی میدونه؟

  • Mahmoud

   10

   5

   آقای اردلان خان شما فکر کردی خیلی شاخی؟؟؟
   آقا خارج از ایران هر جور که میخوان فکر کنن.
   اصلا هیچ جای دنیا امکان نداره اصلا قابل تصور نیست که یه یارویی طرفدار یه شخصی یا چیزی باشه و اونوقت ازش دفاع نکنه نگه اون از بقیه بهتره. مگه میشه یکی طرفدار یه تیمی مثلا باشه بعد یکی بیاد بگه تیمی که دوسش داری داغونه و بعد اون بگه باشه تو راست میگی…
   اصلا میشه؟؟؟

  • seb5

   17

   3

   دکتر اردلان شما برادر افغانی هستی سال قبل هم با یه اسم دیگه اومده بودی هپینجوری کامنت میزاشتی و مخترع هم بودی سال قبل حالا چطور تو یک سال شدی جراح پلاستیک خدا میدونه انیدوارم نقاب رو از صورتت برداری برادر افغانی

دیدگاه خود را بیان کنید