فرمول یک ایران – در آخر هفته پیش رو، مسابقه آغازین فصل 2018 فرمول یک در ملبورن استارت خواهد خورد. و فقط رانندگان تیم ها نیستند که برای راندن خودروی جدید خود هیجان دارند. برند مایلندر، راننده خودروی سیفتی کار هم برای نشستن پشت خودروی جدید خود روز شماری می کند.

پس تیم مرسدس تصمیم گرفته برای او سورپرایزی جدید فراهم کند. آقایان و خانم ها، این شما و این سیفتی کار جدید مسابقات فرمول یک، مرسدس AMG GTR.
این خودرو قوی ترین و سریعترین خودرویی است که تا به حال به عنوان یک سیفتی کار معرفی شده؛ خودرویی با 585 اسب بخار قدرت که در پیست نوربرگرینگ با رکورد 7:10.9 دومین خودروی سریع دیفرانسیل عقب و قانونی برای جاده است.

از قابلیت های این خودرو می توان به فرمان پذیری برای چهار چرخ، اجزای متحرک آیرودینامیکی در زیر بدنه، موتور تویین توربوی V8، سیستم تعلیق باز طراحی شده، دمپر های تطبیق پذیر، سیستم کنترل کشش نه مرحله ای و تایر های میشلن پایلوت اسپرت Cup 2 اشاره کرد. همچنین برچسب های مربوط به خودروی سیفتی کار، آژیر، رادیو و دو عدد آی پد به این مجموعه اضافه شده تا رانندگان کم و کسری از این بابت نداشته باشند.

باید دید AMG GTR به عنوان سریع ترین خودروی جاده ای که کمپانی مرسدس تولید می کند، تا چه حد می تواند سرعت رانندگان فرمول یک را بگیرد!

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  • ايزديار

   12

   0

   سلام
   نوروزتان پيروز

   دست اندركاران سايت خدا قوت
   لطفا نظر سنجي هاي انتهاي صفحه اول را بروزتر كنيد
   ٣ روز تا ملبورن فاصله داريم
   اما هنوز نظرسنجي تون ، راجبه برنده ابوظبي هست.

دیدگاه خود را بیان کنید