فرمول یک ایران – به عنوان بخشی از تصاحب لیبرتی مدیا بر این ورزش، قهرمان سابق فرمول یک و صاحب تیم، راس براون در پستی که به تازگی ایجاد شده، به عنوان مدیر ورزشی به این ورزش بازخواهد گشت.

انتصاب راس براون امروز توسط مدیر جدید فرمول یک، چیس کری که جای برنی اکلستون را گرفته است، اعلام شد. همچنین کری بیان کرده است که شاون براچز نیز در عنوانی مشابه در بخش تجاری فعالیت خواهد کرد.

راس براون قبل از این در نقش یک مشاور برای لیبرتی مدیا بوده است، اما پس از قطعی شدن مالکیت لیبرتی مدیا، او یک نقش کلیدی و تمام وقت بدست آورده است.

راس براون بیان می کند:

بازگشت به دنیای فرمول یک خیلی فوق العاده است. در این چندماهه ی گذشته از مشاوره دادن به لیبرتی مدیا بسیار لذت برده ام و در همکاری با چیس کری رو به جلو می نگرم، شاون و بقیه اعضای خانواده ی فرمول یک به تکامل این ورزش کمک خواهند کرد.

ما یک فرصت بی سابقه ای برای همکاری با تیم ها بدست آورده ایم که بتوانیم فرمول یک را به ورزشی بهتر برای تیم ها و از همه مهمتر طرفداران ترقی بدهیم.

چیس کری در این مورد اذعان کرد:

بازگشت راس براون به فرمول یک را خوش آمد می گویم. با ۴۰ سال از زندگی اش در این ورزش، او با هر تیمی که کار کرده است، جادویش را به همراه دانش بی نظیر فنی، تجربه و دوستی به ارمغان آورده است، در حال حاضر نیز من از تخصص و مشاوره ی او بسیار بهره برده ام.

از پبوستن به فرمول یک بسیار هیجان زده هستم. در مورد انتصاب دیگر نیز، تخصص و تجربه شاون براچز در فروش، بازاریابی، رسانه های دیجیتال و توزیع برای رشد فرمول یک بسیار با ارزشمند خواهد بود.

من مشتاقانه منتظر کار کردن با راس و شاون می باشم. همه ی اعضای تیم فرمول یک سعی دارند تا با همکاری گسترده، هیجان بیشتری برای طرفداران به ارمغان بیاورند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید