فرمول یک ایران – در اواخر روز دوم تست پیش فصل فرمول یک 2019 بود که پیر گسلی با RB15 خود به دیواره پیست بارسلونا کوبید و یک ساعت انتهایی تست را از دست داد.

راننده ی فرانسوی در حال نزدیک شدن به 100 دور طی شده در روز اول تستش با ردبول بود که در پیج دوازدهم کنترل خودرویش را از دست داد و به دیواره پیست برخورد کرد. گسلی گفت:

من پایم را بر روی پدال گاز گذاشتم و کنترل عقب ماشین را از دست دادم و کل داستان همین بود.

این موضوع کمی مرا غافلگیر کرد و وقتی اتفاق رخ داده، کار زیادی از دست شما برنمی آید. ما شش روز دیگر به همراه تجهیزات زیادی برای تست داریم.

در کل من بسیار خوشحالم که به پیست بازگشتم و تست های خوبی در طول روز داشتیم. من بسیار با ماشین راحت بودم و ما احساس می کنیم که خودرو پتانسیل بسیار خوبی دارد. ما نیاز داریم تا پکیجمان را بیشتر درک کنیم اما بازخورد اولیه خوب بوده است.

پیر گسلی

پیر گسلی

گسلی همچنین افزود که همکاری هوندا و ردبول بسیار خوب بوده است:

تاکنون واقعا خوب بوده است. به تورو روسو نگاه بیاندازید، دورهای زیادی را به ثبت رساندند و ما نیاز داریم که از همه ی این بازخورد ها استفاده کنیم. اما تاکنون از کاری که هوندا انجام داده بسیار خوشحال هستیم.

3 دیدگاه

  1. پوریا

    7

    10

    گفتم این گسلی برای این ماشین و این جایگاه خیلی کوچیکه .دقیقا منو یاد حضور کویات تو ردبول و اون فجایعه میندازه .سرنوشت کویات رو برای گسلی میبینم .حالا اینم در نظر داشته باشید که گسلی نصف کویات دل و جراعت نداره

دیدگاه خود را بیان کنید