فرمول یک ایران – کلر ویلیامز مدیر تیم ویلیامز اعلام کرد که تیمش تسلیم نشده و به دنبال رفع مشکلات خودرو در زمان بسیار نزدیک است.

ویلیامز در فصل کنونی یکی از ضعیف ترین عملکرد ها را داشته است. خودروی ویلیامز در مستقیمی سریع نیست و در پیچ ها تعادل کافی ندارد.

تیم ویلیامز اکنون در انتهای جدول و تنها با چهار امتیاز قعر نشین است و با نزدیک ترین رقیب خود سائوبر 8 امتیاز فاصله دارد. کلر ویلیامز گفت:

ما باید خودرو را تعمیر کنیم و تسلیم نخواهیم شد.

در میانه فصل هیچ امکانی برای تسلیم شدن در برابر مشکلات نیست. ما تیم مستقلی هستیم و اگر حامیان مالی خود را از دست دهیم دیگر ادامه کار غیر ممکن خواهد شد. البته باید بگویم کار بسیار مشکلی خواهد بود ولی باید مبارزه کرد.

ما تلاشمان را برای رساندن خودرو به رقابت های این فصل انجام می دهیم اما هدف اصلی ما فصل بعد است.

امسال سال دشواری داشتیم. خیلی سخت است تا بتوانید روحیه تیم را بالا نگه دارید اما بچه ها کار بزرگی انجام دادند. واقعا تنها چیزی که مرا متعجب کرده است، روحیه بالای تیم و تلاش تمام وقت اعضا برای بازگشت به رقابت است.

باید اعتراف کنم ما با نا امیدی به سیلوراستون می رویم چون مردم انتظار زیادی از ما دارند. حمایت ها از ما در حال حاضر کم شده است. ما می دانیم طرفداران مان را ناامید کرده ایم و من از این موضوع بسیار متنفرم.

تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که مثل یک تیم تلاش کنیم و ببینیم چه کاری می توان انجام داد. ما نیز مانند دیگران مبارزه می کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید