Register

11 − 8 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – آنتونی دیویدسون راننده ی تیم تویوتا گفته که هر سال که در لمانز شرکت داشته از نحوه ی برگزاری مسابقه شکایت کرده است اما برگزار کنندگان مسابقه توجهی به آن نکرده اند و تاکید داشته که نحوه ی سریع و عجول تعیین رده هم برای طرفداران هم برای رانندگان بی عدالتی است.

تعیین رده ی لمانز در سه دور 2 ساعتی برگزار می شود – یکی در روز و دو دور دیگر در شب – که البته بین آن ها تعدادی تمرین اجباری نیز برگزار می شود و دست تیم ها به میزان زیادی برای انتخاب هر برنامه ای باز است.

راننده ی بریتانیایی از خطر دور تعیین رده ی کوتاه مدت لمانز به دلیل تعدد ماشین ها و اختلاف سرعت آن ها می گوید و به گفته ی وی این موضوع حطری برای مسابقه دهندگان و بی عدالتی در برابر طرفداران است.

من واقعا از روش تعیین رده ی لمانز متنفرم و این در برابر رانندگان و رسانه ها و طرفداران بی عدالتیه و این داستان هر سال هست تعیین رده باید رقابتی باشه برای پیدا کردن سریعترین ماشین اما اینجا کسی اول میشه که تمیزترین دور رو زده باشه.

مردم همیشه دنبال حقیقت های سیاه یا سفید هستند اما حقیقت اینه که اینجا هیچ ماشینی نمی تونه به حداکثر توانش دست پیدا کنه و مهم تر از همه این سبک به شدت خطرناکه چون ماشین ها اختلاف سرعت زیادی دارن و بالاخره یه تصادف وحشتناک در دور تعیین رده خواهیم دید.

من سال هاست که دارم اینو میگم اما هیچکس به من گوش نمیده ناامید کننده است اما مطمئنم که برای سران مسابقه اصلا مهم نیست اما مردم میخوان بدونن که کدوم ماشین از همه سریعتره ولی دور تعیین رده پوچ و بی معنیه.

لمانز را از فرمول یک ایران دنبال کنید …