فرمول یک ایران لوئیس همیلتون بریتانیایی امروز موفق به کسب دومین پیروزی خود در گرندپری موناکو شد.

لوئیس همیلتون رقابت را در رده ی سوم و با لاستیک های وت آغاز کرد و پس از دستور تیم مرسدس به نیکو روزبرگ مبنی بر اجازه دادن سبقت به همیلتون ، رده ی دوم را از آن خود کرد در ادامه همیلتون با لاستیک های وت مسابقه را ادامه داد در حالی که دنیل ریکاردو برای لاستیک های اینترمیدیت در پیت باکس ایستاد و همیلتون به جایگاه نخست رسید. او ریکاردو را پشت خود نگه داشت تا در پایان پس از اولین پیروزی خود در سال 2008 امروز نیز رده ی نخست گرندپری موناکو را از آن خود کند.

خدا را شکر می کنم همانطور که آرزو داشتم پیش رفت و یک تشکر بزرگ هم مدیون تیمم هستم که چنین ماشین خوبی را برای من تهیه کردند نمی توانم چیزی بگویم واقعا برای رخ دادن چنین اتفاقی دعا می کردم و احساس خرسند بودن دارم !

همیلتون همچنین از راننده ی استرالیایی تیم ردبول تعریف کرد؛

او در تمام این آخرهفته شگفت انگیز رانندگی کرد ریکاردو یکی از بهترین رانندگانی است که در مقابلشان رانده ام او واقعا به من نزدیک بود و در آینده رقابت های بیشتری با او دارم او باید به راهی که در آن می راند افتخار کند.

همیلتون حالا 24 امتیاز از هم تیمی خود نیکو روزبرگ که مسابقه را در رده ی هفتم به پایان رساند عقب تر است؛

من اصلا درباره ی جدول فکر نمی کنم اما قطعا ما در جنگی هستیم و به سوی آینده می رویم راهی طولانی داریم  و تنها زمانی که حس خوبی به آن داری بهتر می شود و این پیامی به معنای این است که هرگز تسلیم نشو.

 

3 دیدگاه

 1. Hamze

  0

  0

  خ… بر سر صدا و سیما
  پیست مسابقه بوده نه دیسکو.
  اخه چرا نشون ندادن…
  اخه بکجا داریم میریم ما.
  بقول فیلم ابد و یک روز( خدایا منو گاو کن…)

دیدگاه خود را بیان کنید