مجله خودرو ایران – لامبورگینی اونتادور کربونادو جی تی، تراشکاری منصوری بر روی الماس لامبورگینی است. این خودرو با کابین و بدنه فیبر کربن و با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶.۵ لیتری با توان خروجی ۱۶۰۰ اسب بخار ارائه می شود که ۹۰۰ اسب بخار بیشتر از مدل استاندارد اونتادور است.

منصوری درون این خودرو را با زیبا ترین و با کیفیت ترین مواد تزیین کرده. تودوزی جدید با چرم و فرمان جدید که به نظر می رسد از یک جت جنگده کنده شده است، صحت این موضوع را تایید می کند. یکی از تفاوت های جالب این خودرو با اونتادور استاندارد، دکمه استارت خودرو است. در اونتادور استاندارد دکمه استارت روی کنسول وسط کابین قرار داشت اما در کربونادو جی تی این دکمه در انتهای سقف قرار دارد تا بیشتر شبیه کابین یک جت شود. پدال های آلومینیومی، چرم نرم استفاده شده در صندلی ها و داشبورد و قطعات فیبر کربنی استفاده شده در قسمت های مختلف کابین، این خودرو را بی نقص نشان می دهند.

لامبورگینی اونتادور کربونادو جی تی منصوری

قسمت خارجی خودرو همانند کابینش حیرت انگیز است. طول خودرو به اندازه ی ۴ سانتی متر و عرض خودرو به اندازه ۵ سانتی متر افزایش یافته است که باعث کنترل بهتر خودرو می شود. منصوری قطعات جدیدی مانند دیفیوزر، رکاب ها و سپر و باله عقب اضافه کرده است.

لامبورگینی اونتادور کربونادو جی تی منصوری

منصوری موتور ۱۲ سیلندر لامبورگینی را با اضافه کردن دو توربو چارجر و تعویض بعضی از قطعات مانند شاتون ها، پیستون ها، میل لنگ و سر سیلندر ها، تقویت کرده است. این تغییرات باعث شده تا خودرو به قدرت ۱۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۲۰۰ نیوتون متر برسد. این خودرو قادر است در عرض ۲.۱ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و دارای حد اکثر سرعت ۳۷۰ کیلومتر بر ساعت است که ۲۰ کیلومتر بر ساعت سریع تر از اونتادور استاندارد است.

 

شهوت ثروتمندان: رولز رویس ریث پالم ادیشن 999 منصوری

2 دیدگاه