Register

4 + 15 =

A password will be e-mailed to you.

موتو جی پی ایران – ولنتینو روسی موتوسوار تیم یاماها بعد از برخورد در حین مسابقه با یوهان زارکو از تیم یاماها تک3 اظهارداشت که زارکو چیز غیرممکنی را امتحان می کند.

ولنتینو روسی در مورد برخورد مابین خود و یوهان زارکو گفت:

در مورد زارکو، من فکر می کنم او شخص بدی نیست، مسئله این است که او انداره مابین یک موتور [موتو جی پی] و موتوری دیگر [موتو2] را متوجه نیست، که امروز هم دیدید. شبیه به مسابقه آستین، او چیز غیر ممکنی را امتحان کرد.

من نمی دانم چرا، من در لاین خودم بودم، برای من، زمانی که شما تلاش می کنید از موتورسوار دیگری عبور کنید، شما باید محاسبه کنید و همچنین آن موتورسوار نمی تواند ناپدید شود.

او با تاخیر حرکت کرد و حتی به من زد که اثر آن بر روی لباسم هنوز هست.

وانتینو روسی-یوهان زارکو

وانتینو روسی-یوهان زارکو

یوهان زارکو در مورد این برخورد چنین گفت:

وقتی که روسی از من عبور کرد او اندکی باز پیچید، پس من فورا فرصت پیش آمده را چسبیدم.

من می خواستم پیشتازی را حفظ کنم برای من بهتر می بود که سرعتم را حفظ کنم و پیشتاز باشم. زمانی که او اندکی باز پیچید من تلاش کردم داخل را در اختیار بگیرم اما او خیلی سریع بود، در نتیجه ما به هم برخورد کردیم.

زمانی که ما وارد پیچ 3 شدیم، او اندکی باز پیچید، من سخت تلاش کردم تا داخل پیچ را در اختیار بگیرم، اما سرعت ورود او به پیچ خیلی خوب بود پس ما هر دو در محل درست بودیم.

من نمیتوانستم ببینم، من فقط تصمیمی گرفتم و منتظر ماندم ببینم ما برخورد می کینم یا نه.

2 دیدگاه

 1. Ahmadreza2004

  5

  2

  زحمت کشیدی آقای زارکو
  امتحانات باید کلاسای پایینتر میکردی
  موتو جی پی که جای امتحان نیست

 2. Peyman

  5

  2

  واقعا کار زارکواشتباه بود درسته روسی پیچ 3 باز طی کرد ولی به ایپکس پیچ4 رسید و مشخص بود زارکو ریسینگ لاین اشتباه زد و روسی شانس اورد که تعادلش بهم نخورد همونطور که روسی گفته روی لباسش اثار این برخورد کاملا واضح بود حتی تو موتو2 هم این اتفاق افتاد که اقای صباغ هم به این موضوع اشاره کردند