Register

چهار × 3 =

A password will be e-mailed to you.

مجله خودرو ایران – این چیزی است که قسمت Exclusive پورشه می‌تواند بسازد، اگر کمی تغییرات روی 911 توربو اس انجام بدهد. با توربو اس سری Exclusive آشنا شوید. این خودرو برای دوستداران خودرو‌های اسپورت تا وقتی که GT2 RS بیاید رضایت بخش است. از این خودرو فقط 500 عدد ساخته خواهد شد.
یک ترفیع در موتور ۳.۸ لیتری ۶ سیلندر توین توربو بوجود آمده که باعث افزایش قدرت به اندازه‌ی ۲۷ اسب بخار شده و قدرت موتور را به ۵۹۹ اسب بخار رسانده است.
پورشه ادعا دارد این خودرو در عرض ۲.۹ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد اما طبق تست‌های غیر رسمی، توربو اس معمولی قادر به رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در عرض ۲.۵ ثانیه است.
پورشه این خودرو را در رنگ زرد طلایی متالیک با نوار‌های فیبر کربن روی سقف و کاپوت و پوشش موتور نشان داده است اما شما می‌توانید رنگ های دیگری را هم انتخاب کنید.

قسمت عقبی خودرو
این خودرو به همراه طرح کاملاً جدیدی از رینگ ۲۰ اینچ آلومینیومی عرضه می‌شود. همانند دیگر پورشه‌ها شما ترمز‌های کربن سرامیک را پیدا خواهید کرد اما این‌بار با ظاهری جدید. این‌بار آنها به رنگ سیاه هستند و آرم طلایی پورشه را به همراه دارند، البته چون خاص هست.

چرخ خودرو
اگر شما رنگ طلایی متالیک و کربن زیادی می‌بینید، قسمت داخلی این خودرو یک سوپرایز برایتان نخواهد بود. نوارهای طلایی طرح رد لاستیک و کابین مشکی تزیین شده با کربن چیزیست که از داخل این‌خودرو انتظار می رود. تودوزی آلکانترا و صندلی برقی ۱۸ حالته هر دو را می توانید اینجا بیابید.
دوستداران پورشه حتماً اگزوزهای گرد شکل به جای زوزنقه ای شکل معمول، بدنه آینه‌ها و مدخل‌های هوای کربنی، ساعت مچی پورشه و کیف‌های نواردار برای ست‌کردن با پورشه 911 Exclusive را دوست خواهند داشت.

یک دیدگاه

  1. F2004

    3

    1

    خوبه