فرمول یک ایراندر آخرین رقابت فرمول یک در گرندپری اسپانیا راننده ی جوان تیم ردبول ، مکس ورشتپن که رقابت را از رده ی چهارم آغاز می کرد موفق به کسب پیروزی در این رقابت شد و نام خود را در اولین رقابتش با ردبول در کتاب رکوردهای فرمول یک ثبت کرد.

دنیل ریکاردو راننده اول تیم ردبول گفته است که رقابت با ورشتپن یک چالش بزرگ است اما او می تواند این چالش را با پیروزی پشت سر بگذارد و این چالش برای او مفید است.

مکس یک راننده خطرناک است و این واقعا برای من خوب است و باعث تلاش بیشتر من می شود.

من گفتم که وقتی به ردبول پیوستم تلاش کردم بالاتر از سباستین فتل قرار بگیرم من می خواستم بهتر از بهترین باشم و این بهترین چالش برای خودم بود و حالا مکس یک چالش تازه برای من است و فکر کنم که یکی از بزرگ هایش هم هست!

به هر صورت من فکر می کنم که خوب است که مکس این موفقیت را به دست آورده چون اگر من بتوانم بالای او قرار بگیرم این برای من و یا شاید هر دویمان خوب است.

ریکاردو بعد از گرندپری اسپانیا گفت که تلخ است که رهبری رقابت را برای استراتژی لاستیک هایش از دست بدهد.

روزهای زیادی از مسابقه می گذرد و من همچنان بیدار می مانم و به این قضیه فکر میکنم…

به تختم می روم اما دوباره بیدار می شوم و به آن فکر می کنم . خوب راستش را بخواهید این بخشی از زمان من را می گیرد.

من فکر می کنم که در سه مسابقه آخر به چیزی که حقم بود نرسیدم و می توانستم جایگاه بهتری داشته باشم . به هر حال این بخشی از مسابقه است.

اما بخشی از من خوشحال است که تیم برنده شده و خوشحالم که همه در حال تلاش  هستند و صمیمیت به اوج خود رسیده است ولی اگر بخواهم از نظر شخصی به ماجرا بنگرم به طرز شدیدی ناامید کننده است.

درست است که فرمول یک ورزشی تیم است اما شما برای خودتان هم رقابت می کنید.

2 دیدگاه

 1. پسر خشن96

  0

  0

  حق داره بنده خدا…{با این که ازش خوشم نمیاد}!!

 2. حمزه

  0

  0

  واقعا راست میگه
  استراتژی تیم برای لاستیک
  هم به فتل و هم به این بدبخت خیلی ضربه زد