فرمول یک ایران – در گرند پری اسپانیا، مکس ورشتپن به جای دنیل کویات در تیم ردبول حضور خواهد داشت و کویات به تیم دوم ردبول، یعنی تورو روسو منتقل شد.

کویات در گرند پری روسیه عملکرد بدی داشت و دو بار با سباستین فتل راننده ی سابق ردبول و فعلی فراری برخورد کرد و مشکلات زیادی به وجود آورد که انتقاد هایی زیادی نیز از او شد.

به این ترتیب از این به بعد ورشتپن هم تیمی دنیل ریکاردو خواهد بود و کویات کنار کارلوس ساینز مسابقه خواهد داد.

هورنر مدیر تیم ردبول بیان کرده است:

مکس ثابت کرده است که استعداد جوان و فوق العاده ای است و عملکردش در تورو روسو تحسین برانگیز بوده است. پس ما مایل هستیم تا به او فرصت حضور در تیم ردبول را بدهیم.

تیم ما شرایط خوبی دارد و هر چهار راننده ی ردبول و تورو روسو با ردبول قرارداد های بلند مدتی دارند، این قضیه امکان جا به جایی این راننده ها بین دو تیم را برای ما فراهم می کند.

کویات می تواند به پیشرفت خودش در تیم تورو روسو ادامه دهد، در تیمی که با آن آشناست و شانس آن را دارد که فرم سابق خود را به دست آورد و پتانسیل های خود را نشان بدهد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. mobin

  0

  0

  هورنر خیلی مقتدره تو کارش . من احتمالش میدادم اما برای آخر فصل ولی دمش گرم واقعا کویات راننده بی عرضه ایه هیچ فاکتور مثبتی نداره .

 2. siavash

  0

  0

  اصولیش این بود آخر فصل عوضش کنن هرقدر کویات مقصر بوده ولی نباید این رفتار باهاش بشه با این حال بنفع ردبول تموم میشه این قضیه

 3. BEHZAD77

  0

  0

  در مسابقه بعدی فراری و بنز رقیب جدیدی پیدا میکنند چون ریکاردو تنها بود حا لا مکس هم اومده و این دو میتوانند رقیب سختی برای ان دو تیم باشند چه مسابقه ای بشه اسپانیا

دیدگاه خود را بیان کنید