طبق مقررات ورزشی:

تیم‌ها می‌توانند تا چهار راننده در طول فصل  استفاده کنند. امتیازات کسب شده توسط تمام آن ‌ها در رقابت قهرمانی محاسبه خواهد شد.

 

در هر حال، تمام رانندگان برای شرکت در رقابت‌های فرمول یک باید دارای سوپرلایسنس فیا باشند. برای بدست آوردن آن لازم است حداقل 18 سال سن داشته باشند و واجد استاندارهای عملکردی مناسب باشند.

 

رانندگان باید 40 امتیاز انباشته، که بر اساس رقابت‌های که در آن شرکت کرده‌اند و سطح نتایجی که بدست آورده اند تخصیص می‌یابد، در طول سه سال داشته باشند.

 

رانندگانی که واجد شرایط سوپرلایسنس می‌شوند اما امکان حضور در رقابت‌های فرمول یک را پیدا نمی‌کنند، برای سه سال امتیازات آن‌ها معتبر خواهد بود.

 

علاوه بر کسب امتیاز کافی، رانندگان باید دو سال در رقابت‌های تک سرنشینه شرکت کرده باشند، گواهینامه رانندگی معمولی معتبر داشته باشند و تست‌های مقررات ورزشی فرمول یک را گذرانده باشند. همچنین لازم است تست 300 کیلومتری با اخرین ماشین فرمول یک را کامل کرده باشند.

 

در طول رقابت آخر هفته، تیم‌ها با اجازه داوران می‌توانند تا قبل از شروع زمان‌گیری راننده خود را عوض کنند. راننده جدید باید از همان موتور و لاستیک‌های راننده اصلی استفاده کند.

 

تیم‌ها در هر کدام از جلسات تمرینی روز جمعه می‌توانند از رانندگانی اضافی خود استفاده کنند هرچند مجاز به استفاده از بیش از دو خودرو نیستند.

 

هر راننده دارای سوپرلایسنس می‌تواند به عنوان راننده اضافی استفاده شود اما تیم‌ها می‌بایست فیا را قبل از اتمام بازرسی اولیه در روز پنجشنبه از برنامه خود مطلع کنند.