فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ، راننده رنو می گوید که به ادعای کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول درباره ی بهترین بودن مکس ورشتپن در فرمول یک هیچ اهمیتی نمی دهد و تمرکزش بر روی تیم خودش است.

هورنر در رویدادی رسانه ای پیش از برگزاری گرندپری بریتانیا 2019 گفته بود:

در شرایط فعلی او (بهترین است). اگر شرایط و فرم فعلی رانندگی را در نظر بگیریم، مسلما طی 12 ماه گذشته او بهترین راننده ی جهان بوده است.

من این موضوع را با دلیل و مدرک برای شما اثبات می کنم.

نیکو هالکنبرگ در گرندپری چین

نیکو هالکنبرگ

چندی پیش شایعاتی مبنی بر پیوستن هالکنبرگ به ردبول و جایگزین با پیر گسلی مطرح شده بود و همین باعث شده تا خبرنگاران به سراغ راننده رنو روند و او گفت:

گفتنش همیشه سخت است چون من داخل تیم خودم هستم و نظرم درباره بقیه محدود است چون من به خودم و رنو اهمیت می دهم.

من تمام جزئیات تیم خودم را می بینم و توجه زیادی به افراد دیگر در طول مسابقات ندارم. اما اگر به جدول امسال نگاه کنید، او بسیار خوب بوده است.

البته ما خود خواه هستیم و همیشه فکر می کنیم بهترینیم. برای فکر کردن درباره چنین نگرشی که هنوز هم خوب هستید، به برخی چیزها نیاز دارید اما احترام می گذاریم به راننده کنار ما که مسابقه خوب و یا دور خوبی در تعیین خط داشته است.

8 دیدگاه

  • بهروز

   18

   2

   با ماشین یکسان هم بهترین مشخص نمیشه، خیلی چیزا توی قهرمانی دخیلن، حتی اون فردی که لاستیک جلوی سمت چپو موقع پیت از جاش درمیاره!! در این حد عوامل مختلف تاثیر گذارن، این ورزش هم به فرد متکیه و هم به تیم و کارخونه و عملکرد همگی اینا روی قهرمانی تاثیر داره

 1. yas

  22

  1

  آدم دلش برای هالک میسوزه. از یه طرف تمام استراتژی تیم برای دنی ریک اجرا میشه از یه طرف دیگه هم ماشین رو بر اساس ریکی توسعه میدن. کلا داره بهش ظلم میشه. ماش بره ردبول. جاش تو تیم خوب خیلی خالیه.

 2. Silver Arrows

  7

  2

  یه نکته جالب برام اینه که تقریبا همیشه و به خصوص تو این چند تا پست اخیر هر بار یکی از عزیزان میاد و میگه فلان راننده (که سوژه خبر هستش) داره تو تیمش حیف میشه :)))
  فتل و لکلرک تو فراری دارن حیف میشن
  بوتاس تو مرسدس
  هالکنبرگ تو رنو
  گروژان تو هاس (!!!)
  خلاصه همه دارن حیف میشن به جز همیلتون :)))

  #شوخی

  • yas

   1

   0

   من خودم در مورد هیچ راننده‌ای این حرف رو نزدم و لی از کویات و هالک و سب خوشم میاد. دنی ریک هم که محبوب همه است. بقیه جاشون خوبه😉😉

 3. Hamed

  3

  0

  هالک از نظر مهارت و استعداد هیچی از یکی مثل سرجیو پرز کم نداشت ولی ببینید پرز چنا پودیوم داره و هالک متاسفانه هیچی این ورزش گاهی خیلی بیرحمه وقتی راننده هایی مثل نیکو هالکنبرگ ممکنه دیگه هیچوقت توش مقام نیارن

دیدگاه خود را بیان کنید