فرمول یک ایران – تیم مرسدس در بیانیه ای اظهار کرد که نیکی لائودا تمام اظهاراتش در باب خرابکاری همیلتون در باکو و دروغ رابطه خوب با نیکو روزبرگ را تکذیب کرده است.

در یک گزارش تلوزیونی برای شبکه ردبول که جمعه گذشته ضبط شد ولی فقط شب گذشته پخش شد لائودا تایید کرد که مخفی کاری همیلتون راجع به خشمش بعد از مشکل ایجاد شده در تایم گیری باکو حقیقت دارد.

لائودا مدعی بود همیلتون اتاق خودش در دفتر مرسدس را بعد از اینکه روزبرگ تایم اول را بدست اورد متلاشی کرده است و همچنین درباره ی رابطه ی خوب با هم تیمی اش نیز دروغ گفته است.

در روز چهارشنبه اما این مصاحبه بی پاسخ از طرف مرسدسی ها نماند و این تیم در بیانه ای آورد:

به دنبال مصاحبه ای ضبط شده که از شبکه ی Servus پخش شد، نیکی لائودا می خواهد یک چیز را به طور صریح و مستقیم اعلام کند:

1- لوئیس همیلتون به هیچ وجه به اتاق خصوصی خود را در جریان مسابقات باکو  آسیب نرسانده است.

2- همیلتون در مورد رابطه ی خود با روزبرگ هیچ دروغی نگفته است.

نیکی از به وجود آمدن هرگونه سوء تفاهم ناشی از نظرات گسترده و ساختگی، متاسف است.

انتظار می رود که تیم مرسدس تصمیم نهایی در رابطه با تصادف نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون در گرندپری اتریش را در روز پنج شنبه اتخاذ کند.

10 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  همون قدر که احتمال داره حرفای لاودا دروغ باشه امکان داره این حرفا هم دروغ باشه برای ایجاد ارامش تو طول فصل……. هر چیزی امکان داره

  • هومن

   0

   0

   دوست عزیز توی هر ورزشی اخبار حاشیه بعد از اخبار فنی مهمترین بخشه مثلا آمار و ارقام و مثلا کی با مشت زد صورت یارو رو داغون کرد واینا چرا مهمه چون رو ادامه فصل خیلی تاثیر میزاره و همچین بی ارزش هم نیست

 2. mina

  0

  0

  با این حساب احتمالا رزبرگ از مرسدس جدا بشه.امیدوارم بیاد فراری وبلاخره یه سر و سامونی بگیره این تیم.

  • هومن

   0

   0

   تو این دو سه سال اینقدر اتفاقات این مدلی رخ داده هی میان میگن امسال روزبرگ رو میندازن بیرون دو روز بعد میگن نهههه همیلتون رو میندازن بیرون روزبرگ دوساله بسته همیلتون هم بهتون قول میدم تا ماشین رقابتی دستش باشه بیرون بیا نیست

  • mosi

   0

   0

   مگه فراری الان چشه؟فتل بهترین راننده هستش…فقط کمی بدشانسی میاره و در ضمن ماشین مرسدس بهتره وگرنه همه راننده ها قادرن سریع باشن.پس آلونسو که قهرمانه چند دوره هست رانندگی بلد نیستش دیگه؟ماشین مک لارن مشکل داره و اینطور میشه که همه میدونن….رزبرگ در مقابل سباستین هنوز بچه است…….

دیدگاه خود را بیان کنید