فرمول یک ایران – تیم ردبول اعلام کرد که آن ها برای حل مشکل آیرودینامیکی خودروی خود در اسپانیا آپدیتی را به همراه خواهند داشت.

تیم ردبول تست های خوبی را در بحرین پشت سر گذاشت و مکس ورشتپن راننده ی این تیم معتقد بود که آن ها در مبحث داونفورس و آیرودینامیک RB15 با کمی مشکل مواجه هستند. مشاور موتوراسپورت تیم ردبول، دکتر هلموت مارکو نیز معتقد است که حل این مشکل فوری نخواهد بود و کمی نیاز به زمان دارد:

در بحرین مشکل آیرودینامیک خودروی ما مشخص شد. ما از علت این مشکل آگاهیم و پیش از این نیز اصلاحاتی را انجام داده ایم. زمان ورشتپن نیز در روز سه شنبه (تست ها) کاملا خوب بود.

این مشکل برای اولین بار نیست که رخ می دهد و باد موجود در بحرین اثرات این مسئله را بیشتر می کند.

دکتر هلموت مارکو

دکتر هلموت مارکو و کریستین هورنر

مارکو همچنین درباره ی زمان حل این مشکل و علت به وجود آمدن آن گفت:

بله ما علت را می دانیم اما درست کردن آن کمی زمانبر است و برای مسابقه چین قطعی نیست. در نهایت این مشکل باید در بارسلونا رفع شود.

این مشکلات نتیجه ی اختلال در تست خودروی ما در روز پایانی تست بارسلونا است. پس از تصادف پیر گسلی ما پکیج کاملمان را در اختیار نداریم.

5 دیدگاه

 1. پوریا

  12

  0

  سلام .خسته نباشید .زیرنویس مستند یادتون نره .?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

 2. Mahmoud

  10

  0

  خسته نباشن برادرا!!! اون موقعی که میگفتن ما به پشت سرمون نگاه نمی‌کنیم مشکل آیرودینامیکی نداشتن؟؟؟ واقعا اینا چرا اینجوری شدن؟؟ قبلا اینجوری نبودنا!!! ما رو گرفتن یا نوشابه هاشون زیادی سرحال کنندس؟

  • Akbar (Ghasemi)

   4

   1

   هدفشون فروختن ردبول های بیشتره حالا که رقابتی نیستن دارن با این روش تبلیغ میکنن
   مصاحبه های بی سروته و زیاد

 3. Mr.FoX

  1

  2

  جالبه چقدر ضد ردبول داریم فراموش نکنیم ردبول بهترین شاسی فرمول 1 رو تولید میکنه و تیم قوی هستش من مطمئنم تو اسپانیا ماشینشون خیلی تغییر خواهد کرد خواهیم دید

  • Ahmad VETTEL

   2

   0

   آدرین نیوی رو از ردبول بگیرن،میشه مانور و کترهام سابق