فرمول یک ایران – مسابقه قهرمانان 2019 از تاریخ 29 الی 30 دی ماه در مکزیک برگزار می شود و در مرحله اول و به اصطلاح کاپ ملی، این تیم اروپای شمالی بود که توانست تیم آلمان را شکست دهد.

سباستین فتل و میک شوماخر در مرحله فینال با تام کریستنسن و جان کریستوفرسن از دانمارک و سوئد به رقابت پرداختند و در نهایت به مقام دوم قهرمانان ملی رسیدند. مرحله اصلی و رقابت بین رانندگان در روز دوم و 30 دی ماه برگزار خواهد شد.

4 دیدگاه

 1. REZA.M

  9

  1

  متاسفانه فتل توی ROC هم بدشانسه.آخه چرا باید ماشین خراب بشه؟

 2. Farid

  0

  0

  علاوه بر سباستین و میک شوماخر پیر گسلی هم با تیم فرانسه تو این رقابت های مفرح و جالب حضور داشت. بحث و هدف این رقابتا سرگرمیه نه رتبه و … . سباستین الگوی پیر گسلیه. گسلی خیلی تحسینش میکنه و دوستش داره. تو مصاحبه هاش بارها اینو گفته و تو آخرین مصاحبه ی فصل 2018 به شدت از سب دفاع کرده بود .و تیمو بخاطر عدم حمایت و عدم دستور تیمی و عدم فراهم کردن محیط آرام و بی دغدغه واسه سب ملامت کرده بود. تو فستیوال میلان هم به همراه سب و کیمی و لکلرک و هارتلی حضور داشت. پایه ی این برنامه ها به همراهه سباستینه. امیدوارم تو ردبول این فصل موفق باشه و ورشتپن پرمدعا رو شکست بده. طرفداران سب و فراری هم پیر گسلی رو به این خاطر دوسش دارن.