فرمول یک ایران – فراری می تواند یک تغییر بزرگ دیگر در مدیریت خودش داشته باشد و آن هم بازگشت استفانو دومنیکالی به مارانلو است.

در هفته گذشته مائوریزیو آریوابنه از سمت خود به عنوان مدیر تیم فراری به دلیل عملکرد ضعیف برکنار شد و مدیر فنی این تیم، متیا بینوتو جای او را در راس تیم گرفت. رسانه های ایتالیایی نیز گزارش دادند که با تصمیم مدیریت فراری، دومنیکالی می تواند بار دیگر مدیریت این تیم را مانند سال های 2008 تا 2014 بر عهده بگیرد.

دومنیکالی 53 ساله در حال حاضر مدیریت لامبورگینی را بر عهده دارد و در دو سال گذشته شگفتی هایی را از او و این برند ایتالیایی دیده ایم که به طور کلی باعث افزایش فروش عمومی این برند لوکس شده است.

آنتونیو اسپانیولو و فرناندو آلونسو - ویلیامز و فراری

آنتونیو اسپانیولو و فرناندو آلونسو

نیازی به گفتن نیست که بازگشت دومنیکالی به مارانلو خود به خود احتمال بازگشت فرناندو آلونسو را به این تیم افزایش می دهد. دومنیکالی نیز چندی پیش اعلام کرد که پوشیدن دوباره ی لباس قرمزها  توسط راننده ی اسپانیایی را دور از انتظار نمی داند:

پیوستن آلونسو به فراری یک داستان فوق العاده است اما این چیزی نیست که به زور اتفاق بیافتد. اما اگر در آینده فرناندو چنین تصمیمی بگیرد چه دلیلی برای عدم استقبال از آن وجود دارد؟

اما این موضوع بستگی به کسانی دارد که با بازگشت فرناندو درگیر این مسئله می شوند و من تصمیم گیری را به آن ها واگذار می کنم.

6 دیدگاه

 1. Nico

  14

  3

  آوردن دومینیکالی قدم رو به عقب
  یعنی از2015تا الان هرچی تلاش در جهت بهبود تیم شده به فنا میره
  نمیدونم چرا اینقدر دوست دارن ایتالیایی بذارن راس امور!؟!

 2. HamidFTN

  10

  4

  درسته آلونسو یکی از بهترینهاست ولی میتونه به عنوان مشاور در کنار تیم های بزرگ باشه برای رانندگانی که پا به سن که میگذارن دیگه اون جسارت و نترس بودن از بین میره و نمیشه سرعت بالایی ازشون دید و این مختص فقط آلونسو نیست

  سال دیگه با این همه تحول توی فراری باید دید چی میشه

 3. Saeed

  25

  6

  فراری جای آدمای خائن نیست

  امثال دومنیکالی و آلونسو ک ب لامبو و مکلارن رفتن هرگز نباید برگردن

  هنوز آریوابنه باشه بهتره

  چون هیچی ک نداشت تعصبش سر جاش بود
  هرچند همین تعصب ب رایکونن و تلاش برا برنده کردنش بضرر خودش و فتل و رایکونن تموم شد

 4. iman

  6

  27

  بازگشت ناندو به فراری خیلی رویاییه

  • yas

   6

   1

   ناندو برای همه قابل احترامه ولی بهتره جا برای جوونترها باز بشه

 5. PeymaN

  2

  9

  به امید بازگشت الونسو به مارانللو و یاداوری سال های باشکوهش تو فراری