Register

16 + 8 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – پدی لو مدیر تکنیکال تیم ویلیامز باور دارد که این تیم هم اکنون توانسته بخت بد خود را تغییر دهد و رقابتی شده است…

پدی لو در حالی این حرف را می زند که سال 2018 سال بسیار بدی برای تیم ویلیامز بوده و با کسب تنها 7 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته است.

لو بیان کرده است که تیم مشکلات را پیدا کرده و با بکارگیری راه حل های درست برای رفع این مشکلات در حال اقدام است. او همچنین بیان کرده است:

سال 2018 یک سال بسیار سخت و دشوار برای ویلیامز بوده است ولی نکته خوب این است که تیم مشکلات را پیدا کرده و در حال رفع آن است. من نمیخواهم بگویم که بهبودی ما آنقدریست که بتوانیم برای قهرمانی جهان بجنگیم ولی می توانم بگویم که بسیار بهتر خواهیم شد و نمایش بهتری را خواهیم داشت و هم اکنون داریم نتایج بهتر شدن را می بینیم.

افراد بزرگی از تیم رفته اند: دریک د بیر مدیر ایرودینامیک تیم، راب اسمدلی مدیر فنی تیم و اد وود مسئول اتاق طراحی

لو در این باره بیان کرد:

اوضاع در ویلیامز در حال تغییر کردن است و این تغییرات زمانبر می باشد.اول از همه شما تغییرات را در دپارتمان فنی خود می خواهید چون آنجا تنها جاییست که می تواند خودروی بهتری را تحویل شما دهد.دلایل متعددی برای ضعف خودروی 2018 بود و این ضعف در مراحل توسعه و طراحی نیز خودش را نشان داد و هیچ نوش دارویی برای آن نبود.

حال ما بر روی همه نقاط ضعف در حال تلاشیم، تغییرات باید سازمانی باشد و اینگونه تغییرات زمانبر و تاثیر آن در طولانی مدت پدیدار می شود.ما سومین تیم با اصالت و قدیمی در فرمول یک هستیم و خیلی از افراد سالهاست که در میان ما قرار دارند.

گاهی اوقات شما نیاز به جوان گرایی دارید. ما باید مطمئن شویم که افرادی که برایمان کار می کنند افرادی کار آزموده هستند که می توانند با بازنگری درست مسئله، راه حل خوبی را طرح ریزی کنند که ما الان دقیقا در این مرحله هستیم.

پدی لاو

پدی لاو

پدی لو در سال 2017 تیم مرسدس را ترک کرد تا به تیم ویلیامز ملحق شود ولی او می گوید که مشکلات ویلیامز به سالها پیش باز می گردد! او اضافه نمود:

آخرین پیروزی ما به سال 2012 و برد پاستور مالدونادو در اسپانیا می باشد و قبل از آن نیز به سال 2004 باز می گردد که این یعنی خیلی وقت پیش! نتیجه گیری من این است که این عملکرد برای سالها ضعیف بوده و مرتبط به سال خاصی نیست.

تیم ویلیامز تیم باشکوهیست و پر از افراد با تجربه و وفادار است ما یک کارخانه فوق العاده برای ساخت خودروی مسابقه ای خود را داریم و تمامی زمین هایی که در آن هستیم به همراه ساختمان های درون آن همه متعلق به تیم است که این چیزیست که همه تیم ها از آن برخوردار نیستند. ما تونل باد درجه یکی را داریم و در کل تمامی مواد و شرایط لازم برای قدرتمند شدن را داریم، مهم نحوه استفاده از آن است!

یک دیدگاه

  1. Akbar (Ghasemi)

    1

    1

    پدی لو بعد از این مصاحبه ادامه ی نوشیدنی اش! را می نوشد… ?