فرمول یک ایران – راننده جدید ردبول، پیر گسلی هیچ نگرانی در رابطه با مقایسه شدن با هم تیمی فصل آینده اش، مکس ورشتپن ندارد.

عملکرد خوب این راننده فرانسوی در اولین رقابت های فرمول یکش، ترفیعی فوق العاده به همراه داشت و او حالا راننده ردبول است.

گسلی 22 ساله همچنان در حال کسب تجربه است اما او می گوید که هیچ نگرانی در رابطه با هم تیمی سریع و خشن خود ندارد.

من نگران نیستم، میزان موفقیتم در تیم کاملا به خودم ربط دارد. مکس مشخصا رقیبی جدی است، او به خوبی با تیم هماهنگ شده و تجارب بیشتری نسبت به من دارد و مدت بیشتری را با تیم بوده. مکس شخصیت خاص خودش را دارد.

حالا همه چیز به من بستگی دارد. من شباهتی به دنیل (ریکاردو) ندارم، من متفاوتم، شباهتی به مکس هم ندارم، من شخصیت خاص خودم را دارم.

پیر گسلی - تیم ردبول

پیر گسلی – تیم ردبول

 

گسلی در تست های لاستیک ابوظبی برای اولین بار در تیم حضور پیدا کرد و حالا هم آماده به چالش کشیدن رانندگان و تیم های رقیب است.

من هیجان زیادی دارم و برای آغاز فصل جدید لحظه شماری می کنم. برای من این قدم بسیار بزرگی است و این دقیقا همان چیزی است که می خواهم. قطعا من اهداف بزرگی در فرمول یک دارم و از کودکی تنها آرزوی من رسیدن به قهرمانی بوده. در حال حاضر در مراحل اولیه قرار دارم و باید تلاش کنم، تجربه کسب کنم و روز به روز پیشرفت کنم.

فصل آینده دومین حضور من در فرمول یک خواهد بود و با وجود این که فصل قبل تجربه های بسیاری کسب کردم، این فصل هم باید همین مسیر را ادامه دهم.

در فصلی که گذشت گسلی توانست در بحرین به جایگاه چهارم برسد و حالا با قرار گرفتن در ماشینی رقابتی، او می خواهد توانایی هایش را به رخ رقبا بکشد.

این واقعا چالش بزرگی است. ردبول به همراه سباستین فتل چهار بار قهرمان جهان بوده. من به پیشرفت ادامه می دهم و بهترین عملکردم را نشان می دهم و خواهیم دید که فصل آینده چگونه خواهد بود. اما در هر صورت این قدمی نزدیک تر به هدفم است، قهرمانی در فرمول یک.

 

دیدگاه خود را بیان کنید