فرمول یک ایرانسرجیو پرز اصرار دارد که او اصلا هیچ نگرانی نسبت به ورود لنس استرول به تیم ریسینگ پوینت ندارد چراکه این به نفع همه افراد از جمله مالک تیم است تا یک همکاری و مشارکت موفقیت‌آمیز داشته باشند.

هفته گذشته، تیم ریسینگ پوینت، که قبلا با نام ریسینگ پوینت فورس ایندیا شناخته می‌شد، به طور رسمی تایید نمود که لنس استرول راننده دوم تیم آنها خواهد بود. اعلام این خبر چندان دور از انتظار نیز نبود چراکه پدر لنس استرول به نام لارنس، رهبری انجمنی را در دست دارد که در ماه آگوست این تیم را خریداری کردند.

با این حال، ورود استرول به تیم ریسینگ پوینت سبب شعله‌ور شدن سوالاتی در مورد این شد که از آنجا که یکی از رانندگان تیم پسر مالک آن است، آیا این تیم بین راننده‌ها عدالت را رعایت خواهد کرد یا خیر. در هر صورت، سرجیو پرز، دیگر راننده این تیم، هیچ نگرانی در رابطه با این موضوع ندارد.

لنس استرول - مسابقه گرندپری بحرین 2018

لنس استرول – مسابقه گرندپری بحرین 2018

زمانی که از سرجیو پرز سوال شد که آیا این موضوع بر روی وضعیت او در درون تیم تاثیر می‌گذارد، او در پاسخ بیان کرد:

فکر نمی‌کنم.

این به نفع همه افراد از جمله مالک تیم است که این تیم یک تیم موفق باشد و سرمایه‌گذاری‌ای که آنها انجام داده‌اند، به بار بنشیند.

بنابراین، به منظور این کار، لازم است تا هر دو ماشین تیم تا حد ممکن قدرتمند باشند.

هر دوی ما باید به شدت تلاش کنیم، هر دوی ما باید با یکدیگر همکاری نماییم تا تیم را تا حد ممکن روبه‌جلو پیش ببریم.

پس این به نفع همه افراد است. ما الان یک تیم هستیم و باید همانند یک تیم عمل کنیم.

4 دیدگاه

  1. Ferrari .Italy

    1

    2

    راننده های پولی شدن افت فرمول یک استرول هم گل سر سبدشون بدون استعداد و فقط با پول تونسته جایگاهی رو بدست بیاره که شایستش نیست

دیدگاه خود را بیان کنید