فرمول یک ایران – اگرچه فرناندو آلونسو در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود، فرمول یک را یک نمایش ضعیف خواند اما احتمال بازگشت خودش به فرمول یک در سال 2020 و پس از یک سال وقفه را رد نکرده است.

این قهرمان دو دوره جهان در ماه آگوست سال جاری میلادی اعلام نمود که قرار است در پایان فصل جاری از فرمول یک فاصله بگیرد. وی هیچ سخنی در مورد مقصد بعدی‌اش نگفته بود. پس از مدتی، او تایید نمود که در سال آینده میلادی در مسابقات ایندیاناپولیس 500 شرکت خواهند نمود و به دنبال بدست آوردن سومین قهرمانی خود در موتوراسپرت است.

در سال جاری میلادی، آلونسو توانست با تویوتا برنده مسابقه 24 ساعته لمانز شود. اما به جز مسابقات ایندی 500، آلونسو هیچ کدام از برنامه‌هایش برای سال 2019 را آشکار نکرده است. با این وجود، او از همین الان در مورد فصل 2020 فرمول یک و احتمال بازگشتش می‌اندیشد.

فرناندو آلونسو در ایندی500

فرناندو آلونسو در ایندی500

او در این باره اظهار داشت:

به جز ایندی 500، قرار است چندین چالش دیگری در سال پیش‌رو وجود داشته باشد.

احساس می‌کنم که سال آینده نیاز دارم تا باتری‌های خودم را شارژ کنم اما در مورد سال 2020، باید بگویم که احتمال حضوری کامل در ایندی 500 یا فصلی کامل در فرمول یک یا حتی رشته‌های دیگر وجود دارد.

این راننده اسپانیایی بر این باور است که او برای ایندی 500 سال آینده آمادگی بیشتری دارد چراکه این دومین تجربه رقابت وی در بریک‌یارد می‌باشد.

او در ادامه افزود:

اولین تجربه‌ام قرار است بسیار کلیدی و مهم باشد زیرا اکنون من مسابقه و رویداد را می‌شناسم.

این یک رویداد دو هفته‌ای طولانی است و گرچه قالب تعیین خط و مسابقه برای کسانی که آن را برای سال‌های زیادی انجام دادند، آسان به نظر می‌رسد، اما همه چیز برای من بسیار جدید و تازه بود، بنابراین فکر می‌کنم اکنون آن تجربه کمک بسیار شایانی بکند.

یک دیدگاه

  1. آلونسو

    5

    0

    بهترین خبری ک شنیدم تو چند ماه اخیر، منتظرتم بی صبرانه
    ایشالله تو یه تیم قدر واسه قهرمانی دوباره ت