فرمول یک ایراندنیل ریکاردو، راننده تیم ردبول، پیشتاز روز اول تست پیش فصل 2018 در بارسلونا بود. با وجود هوای خنک و بارش باران دیرهنگام، روز اول تست بارسلونا، خصوصا بعدازظهر آن، نسبتا بدون حادثه بود.

دنیل ریکاردو با اختلاف 0.178 ثانیه‎ای نسبت به والتری بوتاس، راننده تیم مرسدس، در جایگاه نخست روز اول تست پیش فصل بارسلونا ایستاد. این دو راننده، هر دو از لاستیک مدیوم استفاده می‌کردند. کیمی رایکونن، راننده تیم فراری، نیز که از لاستیک سافت استفاده کرده بود، جایگاه سوم را از آن خود کرد.

نیکو هالکنبرگ، راننده تیم رنو نیز توانست با اختلافی 0.368 ثانیه‌ای نسبت به هم‌تیمی‌اش، در جایگاه چهارم قرار گیرد. هم‌تیمی وی، کارلوس ساینز نیز در رده بعدی قرار گرفت. هر دو ماشین رنو از لاستیک مدیوم برای روز اول تست استفاده کردند.

دنیل ریکاردو توانست به تنها راننده‌ای تبدیل شود که در این پیست، تعداد دورهایش به سه رقم یعنی دقیقا 105 دور، رسیده است. هالکنبرگ و ساینز نیز 99 دور در این پیست حاضر بودند.

با وجود مشکلاتی که در صبح روز تست برای فرناندو آلونسو وجود داشت، این راننده موفق شد تا در نوبت بعدازظهر، با لاستیک سوپرسافت به رده هفتم دست پیدا کند.

جدول نتایج روز اول تست بارسلونا:

روز اول تست بارسلونا

روز اول تست بارسلونا

4 دیدگاه

 1. Fastboy 44

  3

  0

  یکم نتایج عجیب و در هم برهمه
  سال 2015 ساوبر و فراری تو تست های پیش فصل همش اول بودن اما نتیجه ی جور دیگه شد
  باید ببینیم چی میشه……?

 2. cfz

  2

  0

  ردبول خیلی خوب بود. مکلارن فعلا چیزی نشون نداده. جنگ اصلی امسال بین مکلارن و ردبول هست چون هر دو ادعا میکنن شاسیشون بهترینه. ببینیم کی برنده میشه

 3. max verstapen

  5

  0

  حیف شد رنگ قبلی ماشین ردبول که آبی وسفید زده بودن خیلی محشربود. دوباره برگشتن به همون رنگ سابق. واقعا حیف شد.

 4. Omid

  7

  1

  گزارش خیلی خلاصه ای بود و درمورد بعضی اتفاقات مثل جدا شدن لاستیک آلونسو و بقیه جزییات چیزی نگفتین…

  الان تو توییتر f1 دیدم توی روز دوم فتل سریعترین زمان رو ثبت کرده. اول 1:20.168
  و بعدش 1:19.673
  Forza Ferrari !