فرمول یک ایران – توتو ولف از علاقه تیم مرسدس برای پیوستن مکس ورشتپن هلندی به این تیم در سال 2019 خبر داد، اما این موضوع که مذاکرات با جوز ورشتپن، پدر مکس، ادامه دارد را تکذیب کرد.

والتری بوتاس که در پایان سال گذشته از ویلیامز به مرسدس آمد، نتایج خوبی با تیم آلمانی گرفته و امیدوار به تمدید قراردادش که تا پایان امسال منقضی می شود، برای حداقل یک سال دیگر است. قرارداد لوییس همیلتون هم تا پایان فصل آینده به اتمام می رسد اما او امیدوار است تا پایان فصل قرارداد طولانی مدت دیگری با تیم منعقد کند.

با خالی شدن صندلی های مرسدس برای سال 2019، ولف به این موضوع که راننده فعلی تیم ردبول یکی از گزینه های آن هاست اشاره کرد و گفت:

برای سال آینده خیر، این غیرممکن است. بعد از آن، نام او یکی از محتمل ترین ها روی رادار ما خواهد بود.

مکس یکی از ستارگان بزرگ آینده فرمول یک خواهد بود، اما گزینه های دیگری هم موجود است مانند والتری بوتاس، دنیل ریکاردو و استبان اکون.

ولف همچنین به جلسه خود با پدر مکس در مونزا اشاره کرد، اما تیم مرسدس می گوید هیچ نکته قابل ذکری درباره این جلسه وجود ندارد. توتو ولف درباره جوز ورشتپن می گوید:

من و جوز را از زمانی که راننده فرمول یک بود، می شناختم. ما هر دو با نیکی (لائودا) هم آشنا بودیم و زمان هایی بود که در دفتر با هم قرار می گذاشتیم و یک فنجان قهوه می خوردیم.

14 دیدگاه

 1. Mehrdad

  9

  11

  فراری باید جایگزین کیمی کنه مکس رو کیمی دیگه دورانش تموم شده
  مکس اینده این رقابت هاست

  • AHMADREZA.M

   2

   4

   ببخشید اگه مکس بره مرسدس همیلتون نابود می شود و کیمی 24 ساعته ماشینش مشکل داره بگرنه توی تمرین های بارسلونا زمان1.19 بافول وت زد و بعدش 1.18 اونم با سوپر سافت !!!!

 2. Ahmadreza2004

  5

  3

  شاید دوران کیمی دیگه داره تموم میشه که البته من موافقم نیستم
  اما مطمئنم مکس آینده ی این ورزش نیست

 3. mojtaba

  0

  2

  مکس و لوییز در یک تیم ? اصلا حرفش رو هم نزنید

 4. Peyman

  4

  3

  ریکیاردو تو مرسدس فکر کنید چی میشه

 5. twenty two

  3

  1

  راننده خوبیه ولی اعتماد به نفسش دیگه خیلی زیاده. همین باعث میشه بعضی موقع ها حرکات بچه گانه ای انجام بده که به ضرر خودش و تیمه

  • Joseph

   2

   1

   حرکات بچگانه از کی تا حالا شجاعت و جسارت شد بچگی با همتونم مکس اینده فورمول یک هست کسی که در تیم خوب باشه ممکنه حتی به رکورد شوماخر حمله کنه که هیچ از این نابغه بعید نیست تنها کسی که رانندگیش منو یاد خودم میندازه هر چند او به لطف پارتی اکنون راننده است

 6. Amin verstapen

  1

  4

  دوران کیمی و همیلتون تموم شده باید این حقیقت رو قبول کنیم زمان متوقف نمیشه. مکس تضمین قهرمانیه فراری و مرسدس هستش هرتیمی که بتونه اونو شکار کنه حداقل ۵ یا ۶سال میتونه روی قهرمانی اون حساب بازکنه

  • Naeim

   3

   2

   حالا دوران کیمی باز هیچی ولی چی دیدی ک میگی دوران لویس تموم شده

   • Amin verstapen

    2

    3

    نعیم جان وقتی همیلتون سوار بر هیولا باشه اما تا نیم فصل از یکی مثل فتل بایه ماشین ضعیفتر عقبتر باشه این یعنی به چالش کشیده شدن همیلتون یعنی زنگ خطر یعنی پایان امپراطوری

 7. ...m6....

  2

  0

  برای مرسدس یکی مکس ورشتپن خوبه یکی ریکاردو عالین اگه بیان تو مرسدس عالی میشه بوتاس خوبه ها ولی یکی از این دو تا برای ۲۰۲۰ بیاد مرسدس عالی میشه

 8. siavash

  1

  1

  نمی دونم چرا اسمی از پاسکال ورلاین نیست درحالی که راننده فوق العاده ایه

 9. daniel65

  2

  1

  فرراري و مرسدس جزو غولهاي حال حاضر فرمول يك هستن و رانندهاي انها هم جزو بهترينها و با تجربها هستن.كساني كه براي فرراري و مرسدس انتخاب ميشن داراي شخصيت و سبك خاص هستن.مكس جوان و عجول و بي تجريه و از خود راضي به نظرم احمقانه ترين انتخاب براي مرسدس هستش.رانندهاي خيلي بهتري از مكس هستن كه ميتونه واسه مرسدس مناسب باشه.رانندگاني كه سالهاست دارن زحمت ميكشن و افتخار افرين اند.به نظرم مكس بدون پدرش تا اينجاها نميرسيد.

  • Amin verstapen

   2

   0

   دوست عزیز درسته نقش حمایتی خونواده و سابقه درخشان یوس ورشتپن در فرمول یک بی تاثیر نبوده اماآیا شما به استعداد مکس شک دارید؟! اگه جوابتون مثبت باشه حتما شما دنبال کننده ی حرفه ای مسابقات نیستین چون همین مکسی که شما به بدترین شکل تخریبش کردی رکوردهایی زده که حالا حالاها هیچکس بهش دست پیدانمیکنه
   رکورد جوانترین راننده ی حاضردرفرمول یک با۱۷ سال سن
   رکورد جوانترین راننده ای که وارد پودیوم شده با۱۸سالو ۱۰۰روز سن
   رکورد جوانترین راننده ای که برنده ی یه مرحله از رقابت های فرمول یک شده با۱۸سالو۲۷۵روز سن
   رکورد جوانترین راننده ای که جایزه ی بهترین سبقت فصل رو گرفته با ۱۷سال سن
   پالمر و استرول هم ازحمایت پدروخانوادشون برخوردارهستن پس چرا اونا مثل مکس موفق نشدن؟! پس لطفا دوستانی که خصومت شخصی بامکس دارن نظرندن….