مجله خودرو ایران – اگر رولزرویس به اندازه کافی زیبا به نظر نمی رسد ،کافیست تا سوییس پروازی را داشته باشید و آن را در دستان قدرتمند کوروش منصوری بسپارید تا آنرا با استفاده از طلای فراوان برای شما زیباتر و لوکستر کند.

پالم ادیشن 999 نامی است که منصوری برای رولزرویس طلایی-سفید ارتقا یافته خود ، داده است. عدد 999 اشاره به طلای خاص و اینکه فقط ۹ عدد از این خودرو ساخته خواهد شد، دارد. این خودرو دارای باله های جدید منحصر به فرد، نشان های طلایی و رینگ های جدید است. با توجه به استفاده زیاد از چرم عالی و قطعات طلایی، درون این خودرو حیرت انگیز است. منصوری حتی عملکرد این خودرو را با ارتقا دادن موتور ۱۲ سیلندرش بهبود داده که باعث شتاب سریع تر خودرو شده است.

طراحی خارجی خودرو شما را چند دقیقه ای در بهت و حیرت فرو می برد. تنها با رنگ خودرو می توان دریافت که این خودرو به چه اندازه لوکس و شیک است. رنگ اصلی سفید است و رنگ طلایی مات فقط روی کاپوت و سقف خودرو را می پوشاند. از لحاظ ایرودینامیکی، منصوری از نصب کردن کیت بدنه جدیدی که از فیبر کربن ساخته شده، استفاده می کند. تمام نشان های ریث برداشته شده و با نسخه ی طلای خالص جایگزین شده اند. منصوری می تواند تمام قطعات را به رنگ طلایی در آورد مثل‌ شبکه ورودی هوا، دستگیره  درها و البته نشان فرشته در جلوی خودرو. چرخ ها نیز با طرحی منحصر به فرد و رنگ طلایی با اندازه ۲۲ اینچ این خودرو را حیرت انگیز تر می کند.

رولز رویس ریث پالم ادیشن 999 منصوری

رولز رویس ریث پالم ادیشن 999 منصوری

اگر قرار بود فقط یک خودرو لقب شاهانه ترین کابین را به خود اختصاص دهد، این خودرو یکی از گزینه ها می بود. تمام سطوح با چرم طبیعی با رنگ های طلایی،سفید و مشکی پوشانده شده اند. لوگوی پالم را هم می توانید روی صندلی ها بیابید. به عنوان سفارش این تیونر امکان اضافه کردن طلای بیشتر به کابین را داده است، به طوری که با نگاه کردن به هر یک از این خودرو ها می توانید بدانید کدام خودرو متعلق به شخصی است که عملا از لحاظ مادی محدودیتی ندارد.

رولز رویس ریث پالم ادیشن 999 منصوری

نما داخلی رولز رویس ریث پالم ادیشن 999 منصوری

به همان اندازه که منصوری ما را با کیت های ایرودینامیکی و تغییرات ظاهری شگفت زده می کند،استعداد فوق العاده  این کمپانی در تغییرات فنی نیز می تواند منجر به شگفتی شود. رولز رویس ریث استاندارد دارای توان خروجی ۶۲۴ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متر است، اما کاری که منصوری کرده باعث شده این خودرو به توان خروجی ۷۲۹ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون متر برسد. نمی دانیم منصوری چه تغییری ایجاد کرده است اما این تغییرات باعث شده تا این خودرو در عرض ۴.۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و به حد اکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. به نظر این اعداد زیاد سریع نیستند اما باید خاطر نشان کرد که ۲۰۰۰ کیلوگرم وزن خیلی زیادی است.

 

2 دیدگاه

 1. Ah Ferrari

  2

  0

  قیمت رو هم میگفتید تا ببینیم میتونیم از پس اقساطش بر میایم یا نه.چون میخوام قسطی بخرمش

  • علی برقی مقدم

   0

   0

   سلام. ان شا الله یه روز بهترشو می خرید. با توجه به تعداد محدودی که از این خودرو موجود است، فقط خریداران این خودرو قیمت آنرا می دانند. احتمالا قیمت این خودرو بالای ۱ میلیون دلار است.