منچستریونایتد در هفته 6 پریمیرلیگ 2021 / 22 در خانه استون ویلا به مصاف این تیم می رود در حالیکه طی هفته گذشته یک شکست را در کارابائو کاپ تجربه کرده است.

تماشا/دانلود بازی من یونایتد و استون ویلا

شیاطین سرخ آخر هفته گذشته وستهام را شکست دادند تا با چلسی و لیورپول در صدر جدول هم امتیاز باشند. استون ویلا در عین حال فصل خود را با برد چشمگیر 3-0 در خانه اورتون آغاز کرد تا به جمع 10 تیم برتر برسد.

منچستریونایتد

ادینسون کاوانی پس از بهبودی از مشکل عضلانی می تواند اولین بازی خود را پس از ماه آگوست انجام دهد، اما مارکوس رشفورد (شانه) و آماد دیالو (ران) هنوز از میادین دور هستند.

اوله گونر سولشر 11 تغییر برای بازی میان هفته کارابائو در جام حذفی مقابل وستهام انجام داد، بنابراین انتظار می رود اکثر ستاره های انتخابی اول خود را در این بازی جای دهد.

ترکیب پیش بینی شده منچستریونایتد: دخیا ، وان بیساکا ، واران ، مگوایر ، شاو ، مک تومینای ، فرد ، گرینوود ، فرناندس ، پوگبا ، رونالدو.

استون ویلا

استون ویلا بدون لئون بیلی بازی می کند، بازیکنی که آخر هفته گذشته مقابل اورتون برای نیمکت نشینی از زمین بازی بیرون آمده بود و به مصدومیت ران دچار شد. مورگان سنسون (همسترینگ) نیز در دسترس نیست.

یازده بازیکن پیش بینی شده استون ویلا: مارتینز ، کش ، کونسا ، هاوس ، مینگز ، تارگت ، داگلاس لوئیز ، رمزی ، مک گین ، واتکینز ، اینگز.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

راهنما؛ برای گزارش دیدگاه خلاف قوانین، با محتوای "#گزارش" به آن پاسخ دهید.