فرمول یک ایرانچارلز لکلرک، راننده فراری علاقه اش به صنعت مد را آشکار ساخت و می خواهد مثل لوئیس همیلتون در این صنعت گام بردارد.

قهرمان شش دوره فرمول یک به لطف آزادی که تیم مرسدس در اختیار او قرار داده، در طول این سالها به طور فزاینده ای کارنامه خود را در خارج از این ورزش و بخصوص صنعت مد گسترش داده است که از جمله آن می توان به همکاری با شرکت تامی هیلفیگر اشاره کرد.

لکلرک نیز می خواهد پایش را فراتر از فرمول یک بگذارد و مسیری مشابه با همیلتون را طی کند:

من واقعاً طراحی لباس را دوست دارم.

قطعا کار خلاقانه ای بوده که به من الهام می بخشد. می توانم نقاشی بکشم اما فکر نمی کنم در چنین سطحی باشم که بخواهم کالکشن خودم را ترسیم کنم. من ایده های کاملاً واضحی از آنچه دوست دارم، در اختیار دارم اما در نقطه ای که بتوانم خودم آنها را طراحی کنم، نیستم.

من با لوئیس خیلی کوتاه [در مورد مد] صحبت کرده ام، به او برای کالکشن جدیدش تبریک گفته ام. کارش در برندینگ عالی است و من هم کارش را کاملا دوست دارم.

این قطعاً کاری است که دوست دارم خارج از فرمول یک انجام دهم.

چارلز لکلرک، لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن

چارلز لکلرک، لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن

راننده فراری آشکار کرد که چگونه طراحی کردن روی آیپدش به او کمک می کند که پروازهای طولانی مربوط به یک فصل فرمول یک را به راحتی پشت سر بگذارد:

ذهنم را آزاد می کند.

حداقل به چیز دیگری غیر از مسابقه فکر می کنم که به نظرم خیلی خوب است. فکر نکردن به چیزی غیر از مسابقات، در گذشته نیز یکی از مشکلات من بود.

مد و موسیقی کمک می کند. من بسیار خلاق هستم، همه این موارد به من کمک می کند تا به چیز دیگری فکر کنم.

14 دیدگاه

 1. siamak

  12

  4

  خداوکیلی از نظر تناسب اندام و چهره که پتانسیل لازم اینکار رو داره ، حالا بگذریم که خیلی وقته که معیارها در اینمورد زیرورو شده و خیلیها گولاخهائی مث اسنوبی داگ رو خوشتیپ محسوب میکنند و می پسندنش !!

 2. iman88

  10

  2

  واقعا بی ف1 موندن بد دردیه.
  من معمولا این دست مطالبو نمیخونم اما یه ده روزی که از یک ریس میگذره هر خبری رو از دنیای ف1 میبلعم.واقعا هم خبر خاصی نیست که بچه های سایت بخوان روش کار کنن.
  ولی بد نیست برایه اینجور وقتها روی یه سری تحلیل های فنی مربوط به فصل جاری در مورد عملکرد تیمها، توسعه و پیشرفت حین فصل ، اپدیتها و تاثیراتشون و …کار بشه.این مقاطع میتونه فرصت مناسبی برای این منظور باشه

 3. a Ferrari lover

  6

  1

  جالبه میگه من به نقاشی علاقه دارم ولی در حدی نیستم کالکشن بدم بیرون بعد ما ایرانی ها هر کدومون فکر می‌کنیم پیکاسوایم و دفترچه نقاشیمون رو گالری میکنیم به مردم میفروشیم😂😂😂😂

 4. Ali

  5

  5

  هر دوره ای رقابت یه سری راننده های برتر رو میتونیم شاهد باشیم، بعد از رفتن همیلتون و فتل، رقابت مکس و لکلرک دیدنیه و لکلرک خیلی شبیه به لوییسه، واقعا اگر فراری به جای تراکتور سازی جدیدی که راه انداخته، کار همیشگیشو بکنه و یک ماشینی که واقعا بشه اسم فراری بهش داد رو به لکلرک بده، مسابقرو به هر قیمتی میبره

دیدگاه خود را بیان کنید