مجله خودرو ایرانایران‌ خودرو اعلام کرد که پنج محصول دناپلاس ، پژو 207 دستی ، پژو پارس ال ایکس ، سمند سورن و پژو 206 تیپ دو را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریور ماه 99 عرضه کرده است.

ثبت نام در این طرح از چهارشنبه آغاز شده و تا روز دهم شهریورماه ادامه خواهد داشت و بازه زمانی تحویل خودروها از دی 1400 تا شهریور 1401 تعیین شده است.

مطابق بخش ‌نامه این طرح، متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی این خودروساز انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند و حداکثر تا سه روز کاری پـس از پایان ثبت نام قرعه کشی برگزار شده و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی قبلی، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

شرایط ثبت نام طرح پیش فروش ایران خودرو

مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صنعت معدن و تجارت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش، محدودیت‌ هایی مانند اختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارائه گواهی ‌نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت‌نام یا تحویل خودرو، عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این ‌که افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت، سند فروش خودرو نیز پس از تحویل، به مدت یک سال در رهن ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

محرویت سه سال برای افراد ثبت نام شده بدون شرایط لازم

در این بخش ‌نامه فروش آمده است که در صورتی ‌که افراد فاقد گواهی ‌نامه و یا دارای پلاک فعال در طرح ثبت نام کنند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت ‌نام، از مشارکت در فروش‌ محصولات ایران ‌خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

گفتنی است، دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتـی از الزامات ثبت نام است.

متقاضیان می توانند در بازه زمانی یاد شده به سایت فروش محصولات ایران ‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

3 دیدگاه

 1. |ZXE-LECLERC16|

  1

  0

  یه تشکر:
  به خاطر برداشتن اون 3 تا خبر قبلی و این خبر از بخش خودرو و موتور و وارد کردنشون به بخش بدون دسته بندی
  و اینکه لطفاً اگر کسی از جایی بهتون فشار میاره برای گذاشتن این اخبار،ما رو مطلع کنید تا دیگه زیرشون کامنت نگذاریم
  گرچه که مطمئنم شما رو مجبور کردن
  🙂

دیدگاه خود را بیان کنید