فرمول یک ایران – تیم اسکودریا کامرون گلیکنهاوس به طور رسمی اعلام کرده که برای مسابقه سال بعد در پیست لمانز، سباستین فتل بخواهد شرکت کند می تواند به عنوان راننده این تیم حاضر شود.

جیم گلیکنهاوس بنیانگذار این تیم در مصاحبه ای بیان کرد:

هر موقعی که سباستین فتل بخواهد بیاید و برای ما در لمانز مسابقه دهد، ما برای او یک صندلی خالی داریم. اما من فقط نمی توانم به اندازه ای که فراری به او حقوق می دهد پرداخت کنم. او کمی آدم سنتی است و من این ویژگی را دوست دارم.

در گذشته، شما افرادی به مانند ماریو آندرتی، مارک دوناهو، گراهام هیل و اخیرا فرناندو الونسو را داشتیم که در فرمول یک، ایندی 500 و خودروهای اسپورت همزمان در طول یک سال مسابقه می دادند. بنابراین بله، اگر سباستین بخواهد بیاید و در این مسابقات دست به فرمان شود و برای من مسابقه دهد، خیلی از این بابت خوشحال خواهم شد.

با اینکه گلیکنهاس با مدیر پیشین فراری رفاقتی دیرینه دارد اما از نحوه رفتار فراری با فتل خوشحال نشده و می گوید:

به نظر می رسد که فراری دارد همان سنت رفتار بد خودش با رانندگان را ادامه می دهد و من فکر نمی کنم که این مسئله، اصلا چیزی خوشایندی باشد.

من در مورد شرایط داخلی (و نحوه کاری) فراری چیزی نمی دانم. اما به عنوان یک کسی که از بیرون به قضیه نگاه می کند واضح است که آنها سابقه طولانی را در نادرست برخورد کردن با رانندگانشان دارند که این مسئله هم بر می گردد به انزو که زنده بود.

فرمول یک واقعا برای من جالب نیست. شروع و پایان مسابقه خوب است اما قسمت وسطی کار صرفا یک راهپیمایی می باشد.

با تمام این حرفا، هنوز سباستین فتل خودش می خواهد در فرمول یک ادامه دهد و علاقه زیادی به این کار دارد.

10 دیدگاه

  • |ZXE-LECLERC16|

   4

   0

   آره!
   یه جایی دیدم که موقع ساخت فورد gt40 تونستن با اون دستگاهی که خودش دنده عوض می کرد و گاز می داد به موتور،42 ساعت از موتور ماشین کار بکشن!

 1. Behrooz

  2

  0

  روز جمعه و یکشنبه احتمال بارون به ترتیب ۶۰ و ۶۶ درصده ! شنبه برای تعیین خط ۴۰ درصده اگر تغییری نکنه احتمال زیاد مسابقه بارونی جذابی این هفته خواهیم دید شبیه مسابقه ۲۰۱۰

 2. م.یوسفوند

  1

  1

  سب کوچکترین علاقه ایی واسه رانندگی در حوزه های دیگه تا حالا از خودش نشون نداده چیزی که بنظر میرسه اینه که تا جایی که اون بتونه با یک تیم در فرمول یک ادامه بده تو مسابقات دیگه شرکت نخواهد کرد

دیدگاه خود را بیان کنید