فرمول یک ایران – روز قبل، شایعات زیادی در مورد شرکت دایملر مرسدس و استون مارتین منتشر شد که حاکی از ترک توتو ولف از تیم فرمول یک مرسدس بود. بر اساس این گزارشات شایعه برانگیز، توتو ولف و لارنس استرول، باهم قصد خرید مرسدس را داشتند.

کمپانی مادر یعنی دایملر بیانیه ای را رسما امروز اعلام کرد و به تمامی شایعات منتشر شده پایان داد و تایید کرد که مرسدس از این ورزش کناره گیری نمی کند.

دیروز شایعاتی از آلمان منتشر شد که حاکی از این بود، ولف قرار است به زودی استعفای خودش را به عنوان مدیر تیم اعلام کند و دیگر در نقش مدیر نباشد ولی می تواند در نقش مشاور باشد.

برخی از شایعات دیگر حاکی از این بودند که این مدیر اتریشی با لارنس استرول متحد شود و درصد سهام زیادی از این تیم را خریداری کند. مرسدس این صحبت ها را با یک بیانیه ای رسمی شفاف سازی کرد و شایعات منتشر شده را رد کرد:

فرضیات مطرح شده در مورد خروج احتمالی از فرمول یک کماکان بی پایه و اساس هستند. (مسئولین و مقامات) فرمول یک تمهیدات درستی را برای رویارویی با عواقب ویروس همه گیر کوید-19 به همراه پایداری اقتصادی در آینده این ورزش در نظر گرفته اند و ما نیز از این تصمیمات استقبال می کنیم.

کاملا واضح است که ما می خواهیم در فرمول یک به رقابت کردن تحت پرچم مرسدس بنز در سالهای آینده با مدیریت توتو ولف ادامه بدهیم.

در طی ماه های گذشته گزارشات زیادی منتشر شده که توتو ولف با مدیران بالا رده اشتوتگارتی سر سازگاری ندارد و اختلاف نظر های زیادی بین توتو و مدیر دایملر اولا کالنیوس وجود دارد. علاوه بر این، باز هم گزارشاتی مبنی بر مخالفت ولف با مقامات دایملر در ترکیب رانندگان فصل 2021 منتشر شده و خود ولف هم اخیرا گفته که حضور او در مرسدس برای کوتاه مدت است و در استون مارتین نیز سرمایه گذاری داشته که صرفا یک مسئله مالی بوده است.

6 دیدگاه

   • Jingooz

    1

    4

    نظر کارشناسی من اینه تنها با آوردن فتل به مرسدس میتونن آرامشی پایدار به تیم تزریق کنند
    نظر شما چیه ؟

 1. maranello

  4

  1

  این اتفاق هم مثل همه شایعه ها تحت یه خبر به واقعیت تبدیل میشه مثل ادامه ندادن وتل و فراری و بنزین سه تومنی و خروج اریوابنه و …

 2. Amin

  0

  7

  چه تیمی بشه مرسدس
  توتو دیگه مدیر نیست یه راننده آلمانی هم پشت ماشین آلمانی میشینه
  این مرسدس ترسناک خواهد بود

دیدگاه خود را بیان کنید