فرمول یک ایران – مدیر فیا، ژان تاد، به شرکت‌های زیر مجموعه پیشنهاد کرده است که برای مقابله با کوید 19 باید از روش‌های مختلفی استفاده کرد و “نگرش خلاقانه ای باید داشت”.

ژان تاد در نامه‌ای به اعضای فیا، توضیح داده است که شیوع ویروس کرونا چه تاثیری روی فعالیت هیئت مدیره موتور اسپرت داشته است و رقابت‌های موتور اسپرت و تقویم‌ها دستخوش چه تغییراتی شده‌اند:

مشکلاتی که در حال حاضر با آن‌ها روبه‌رو هستیم، بی‌سابقه هستند. در سراسر جهان عواقب آن احساس می‌شود.

ما علاوه بر اینکه مجبور شدیم فعالیت‌ها، جابه‌جایی و توریسم زیر مجموعه موتور اسپرت را مورد بازبینی قرار دهیم، مجبوریم تغییرات جوامع مدرن را هم در نظر بگیریم.

همان‌طور که می‌دانیم، کوید 19 خیزش بی‌نظیری را در سراسر جهان به دنبال داشته است. اولویت‌ها تغییر می‌کنند.

ژان تاد همچنین اعلام کرد که زمان برگزاری تعداد زیادی از رقابت‌ها تغییر خواهد کرد اما برای تعیین زمان مشخص، باید “موارد زیادی” را در نظر گرفت.

ما تلاش می‌کنیم که تا پایان سال، زمان برگزاری تعدادی از رقابت‌ها را مشخص کنیم اما برای نهایی کردن این موضوع، باید موارد بسیاری را در نظر گرفت و امنیت اعضا، تیم‌ها و طرفداران برای ما بالاترین اولویت را دارد.

فدراسیون جهانی اتومبیلرانی - فیا

فدراسیون جهانی اتومبیلرانی – فیا

ژان تاد همچنین تمامی اعضای فیا را تشویق کرد که از شرایط فعلی تجربه کسب کنند و برای چالش‌های پیش رو در موتوراسپرت، راه‌حل‌های جدیدی ارائه کنند. همچنین تاد به موضوعات مالیی اشاره کرد که ممکن است قهرمان رقابت‌های آینده را تحت تاثیر قرار دهد.

من مطمئنم که ما این شرایط را پشت سر می‌گذاریم و برای چالش‌های آینده متحد می‌شویم.

باید مسائلی که ما را با هم متحد می‌کند را حفظ کنیم؛ چه در موتور اسپرت و چه در مورد جابه‌جایی‌های ما. ما برای صبر، انعطاف پذیری، تلاش برای بهترین شدن، جرات و اتحاد اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم.

و برای اینکه این چالش بیهوده نباشد، ما باید از آن درس بگیریم. ما باید یاد بگیریم که بسته فکر نکنیم و اقدامات متفاوتی را داشته باشیم.

ما باید به راه‌های جدیدی برای رسیدن به اهدافمان فکر کنیم. مثلا در مورد مسائل ایمنی یا ادامه روند رقابت قهرمانی در شرایطی که کوید 19 تاثیر بزرگی روی بودجه داشته است.

من خیلی امیدوارم که ما از همیشه قوی‌تر از این مشکل خارج می‌شویم. من می‌خواهم یکبار دیگر در طول این شرایط سخت اتحادم را اعلام کنم.

ویراستار » انسیه صفری

یک دیدگاه

  1. ایلیا توسلی

    0

    0

    امیدوارم هر چه زودتر این کرونا دست از سر مردم جهان برداره! به همه طرفدارهای فرمول یک هم تو ایران که اعضا خانواده شون یا اطرافیانشون رو توی این دوران از دست دادن تسلیت میگم …

دیدگاه خود را بیان کنید