شروع قدرتمند براون جی پی – یک و دو در استرالیا 2009

فرمول یک ایران – با توجه به شرایط پیش آمده در جهان و لغو رقابتهای ورزشی موتوراسپورت، ما نیز برای عبور از این روزهای سخت تمهیداتی را دیده ایم و در کنارتان خواهیم ماند. امیدواریم که همه در سلامت و شادابی کامل باشند.

تیم براون جی پی در فصل 2009 موفق شد با مدیریت راس براون و رانندگی جنسن باتن و روبن باریچلو به قهرمانی جهان رانندگان و سازندگان برسد. در ویدیو زیر شروع فوق العاده خوب این تیم را در گرندپری استرالیا می بینیم، امیدواریم از ویدیو زیر لذت ببرید:

با ما باشید…

  دانلود فایل ویدیویی

13 دیدگاه

 1. mehdi vettel

  1

  0

  سید میتونی راجب حاشیه های بعد مسابقه که برای همیلتون و ترولی پیش اومد توضیح بدی ؟؟؟

  من چند جا ویدیو های خارجی رو دیدم راجب اون قضیه ولی دقیق متوجه نشدم چرا همیلتون رو مواخده میکردن

   • H.farahani

    1

    1

    راستش همین تصادف با کوبیتسا نشون دهنده تمام مشکل فتل تو دوران کاریش هست.اینکه بخوای به زور رده رو حفظ کنی.وقتی تایرها از بین رفتن و تایری نمونده(باز طی کردن پیچ.بیش فرمانی تو خروج و ترمز زودتر)خوب یه رده بده ولی امتیاز بگیر.اینجا سومی راحت تو دستش بود.

  • H.farahani

   2

   0

   بببخشید دخالت میکنم ولی چیزی که میدونم اینه.بعد از تصادف فتل و کوبی ماشین ایمنی میاد.در حین اومدنش همیل از ترولی سبقت میگیره.بعد تیم مک لارن میگه جارو برگردون.همیل شل میکنه و ترولی رد میشه.بعد از ریس همیلتون به خبرنگارا میگه تیم گفت راه بده.ترولی هم میگه لوییس اینقدر یواش کرد که مجبور بودم رد بشم.بحث سر این بود که رد شدن ترولی سبقت بوده یا پس دادن رده.بعد داورها هر دو رو میخوان.اونجا همیل منکر دستور تیم میشه و میگه رفتارش اگاهانه نبوده.یعنی نمیخواسته رده رو بده .پس ترولی جریمه زمانی شد و لوییس سوم.بعد تویوتا اعتراض کرد که رد شد.قبل از ریس مالزی داورها به نوار ضبط شده مک لارن که حاوی دستور تیم بود دسترسی پیدا کردن که نشون میداد همیل استوارت ها رو گمراه کرده.لوییس دیسکالیفه شد و مک لارن جریمه و سومی ترولی برگشت.

  • Amin

   0

   4

   اگه ردبول و شاهکار نیوی نمی بود
   اون چهارتا قهرمانی هم وجود نداشت
   و شما هم نمیتونستی اشتباه رانندت رو اینقدر مسخره ب لوییز بچسبونی

   • Saeed

    1

    0

    اگر هم مرسدس و شاهکار پدی لاو و بعدش آلیسون نمی بود
    پنج قهرمانی وجود نداشت
    لوییس رو هم باید تو مکلارنش با بغض و گریه از زیر دست و پای کوبایاشی و مالدونادو جمع میکردن
    و شما هم نمیتونستی همیلتون رو اینقدر مسخره به شوماخر بچسبونی

  • H.farahani

   0

   0

   سنگاپور 2017.ولی هیچ وقت منصفانه با فتل رفتار نشد زمانی که کوتاه میومد مثلا سیلوراستون 2017 که جلوی مکس کوتاه اومد دور اول.بعد از ریس و ترکیدن تایر هر دو ماشین تو دور اخر گفتن فتل مقصره.چون افتاد پشت مکس و باقی قضایا.در حالی که هر دو ماشین پنچر شدن و مشکل ستاپ بود.یا بعد از اسپا 2017.کسی نگفت خوب شد که خطر نکردی و دومی هم تو اسپا خوبه.دو هفته بخاطر دومی کوبیدنش.یا اتریش همون سال.کسی از سوپر استارت بوتاس چیزی نمیگفت و میگفتن استارت فتل بد بود.در حالی که رده از دست نداد.ولی در کل قبول دارم فتل تو مدیریت مشکل داره.

دیدگاه خود را بیان کنید