فرمول یک ایرانلوییس همیلتون قهرمان جهان شش دوره از رقابتهای فرمول یک که این روزها شایعات زیادی در مورد آینده وی در حال منتشر شدن است، همیلتون در پاسخ به همه این صحبت ها اعلام کرده است که هیچ ضرری وجود ندارد برای بررسی گزینه های پیش رو ولی فکر می کند که آنچه که در پشت درهای بسته اتفاق افتاده است باید محرمانه باقی بماند.

روزهای قبل روزنامه ایتالیایی لاگاتزتا دلو اسپورت خبری مبنی بر دیدار محرمانه و پیامک هایی از سمت لوییس همیلتون را با مقامات فراری را مدعی شد که همیلتون نسبت به تمام این صحبت ها اینگونه پاسخ داد:

خب، طبیعی است که هرچه که در پشت درب های بسته با هر همنشینی که شما انتخاب کرده اید اتفاق افتاده باشد، محرمانه باقی خواهد ماند. من فکر می کنم که برای سالهای خیلی خیلی زیادی با کسی ننشسته ام برای انتخاب گزینه های پیش رویم، به این خاطر که ما همیشه….در حال حرکت و تلاش در مسیری بودیم که ما را به اینجا کشاند.

راستش، من هنوز فکر می کنم که ما در آن مسیری هستیم(که برایش تلاش کردیم) و فکر می کنم خیلی احتمال کمی وجود دارد که از آن دور شویم، اما فکر می کنم هیچ ضرری در آن نیست… من می دانم که حتی توتو هم الان در حال انتخاب بهترین گزینه برای خودش است و می خواهد بهترین انتخاب ممکن را برای خود و خانواده اش کند.

بنابراین من منتظر می مانم تا ببینم او چه تصمیمی می گیرد.

من عاشق جایی هستم که هستم، قطعاً هیچگونه تصمیم گیری سریعی برای انجام کار دیگری نیست، اما مطمئناً فکر می کنم که ببینم چه چیزی برای من به عنوان یک انتخاب عاقلانه می تواند در نظر گرفته شود…اگرکه این(انتخاب) می خواهد آخرین دوره حضور حرفه ای من (در فرمول یک) باشد.

در واقع من می خواهم به بردن و پیروز شدنم ادامه دهم و می خواهم به رقابت کردن با این افراد(راننده ها) نیز ادامه دهم. واقعا نمی توانم بگویم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

21 دیدگاه

  • mojtaba

   2

   6

   لحظه ای حس کنه قدرت از مرسدس به فراری منتقل شده در رها کردن مرسدس تردید نمیکنه این وفاداری و از سیزده سالگی با مرسدس بودم هم ژستی بیش نیست

   • Amin

    5

    3

    آره دقیقا مثل فتل که ردبول واسش همه کار کرد و از هیچی ب همه چی رسوند
    اما ۲۰۱۴ ک دنی اومد و نشون داد فتل چ راننده ای!
    راننده مورد علاقت فرار رو ب قرار ترجیح داد
    #چقدر_خوبه_تاریخ_خوان_باشیم

   • Super Fast

    1

    5

    AMIN واقعا هم چقدر خوبه تاریخ خوان باشیم
    اسپانیا 2016 خیلی تاریخ خوان باید باشیم

   • Amin

    5

    0

    بنز:شما آخر تضاد هستی
    تیم بنز راننده فتل
    چقدر صادق
    و البته چ ربطی ب اسپانیا ۲۰۱۶ داشت این حرفامون؟

   • Arash

    0

    4

    Amin یعنی من طرفدار مک‌لارن باشم باید طرفدار ساینز و نوریس هم باشم؟؟!!
    چه ربطی داره هرکی طرفدار تیمی باشه که نباید حتما طرفدار راننده های همون تیم هم باشه
    ???

  • Silver Eq

   7

   1

   لوییس نمیره از مرسدس
   بخشی از تاریخ مرسدس و لوییس هست
   بخشی از قهرمانی های لوییس مرسدس هست
   دلیلی نداره لوییس جایی بره
   ماشین فوق العاده و گاراژ درجه یک و استراتژی های خارق العاده و مهمتر از اون لوییس همیلتون راننده با توانایی های فوق العاده بالا دیگه مگه چیزی هم میمونه برای قهرمانی که بخوای؟

 1. 33🦁Ali

  6

  12

  لوئیس هم خودش حس کرده که باید از مرسدس بره چون یکی مثل مکس بیاد با ماشین برابر واقعأ اذیتش می کنه و با این همه طرفدارهائی که مکس داره تو همه پیست ها براش قابل تحمل نیست

 2. 33🦁Ali

  6

  10

  مرسدس بدجور دنبال مکس هست چون با این سن آینده چندین ساله باهاش میسازن ..سریعترین راننده حال حاضر پیست چه بخوایم چه نخوایم

  • Amin

   3

   3

   همون آلونسو میگه لوییز در حد شوماخره
   اگه حرف های آلونسو رو ملاک قرار بدیم
   مکس ۲۲ساله تازه تونسته یکم سریع تر از لوییز ۳۴ ساله بشه!
   در حالیکه من یادم نمیاد کسی مکس رو با شوماخر مقایسه کرده باشه چ برسه ب این که بگن در حد شوماخره!

 3. siamak

  6

  0

  خب تکلیف روشن شد ! همیلتون فعلآ در مرسدس باقی میمونه و انتقالش به فراری منتفیه .
  در پارگراف آخر صحبتهاش میگه دوست داره که به بردن و پیروزیهاش ادامه بده . اگه بیاد فراری با این حال و روزی که این تیم داره عمرا بتونه به این هدفش برسه . مگه اونکه در این تعطیلات مابین فصل معجزه ای در فراری رخ بده !

 4. Mahmood.gh

  2

  3

  اگه رفت از مرسدس هم رفت
  اسم مرسدس بزرگتر از اینه ک با رفتن لوییز خراب بشه
  فقط فرقش اینه ک اگه از مرسدس بره قهرمانی هفتم نمیبینه

  • Hassan Mohebbi

   9

   0

   “اگه از مرسدس بره قهرمانی هفتم نمیبینه”
   دوست عزیز محمود جان مگه شما طرفدار لوئیس نیستین؟ میدونی این حرفت تمام دستاوردهای لوئیس رو هیچی کرد و همش گذاشت پا حساب ماشین مرسدس؟
   ولی قهرمانی هفتم رو به احتمال زیاد میبینه، چون ۲۰۲۰ تو مرسدسه.

   • Mahmood.gh

    0

    1

    حسن جان درسته من لوییز دوس دارم ولی خب من فن مرسدسم
    و مرسدس از نظر من مهمتر از رانندس حالا راننده هرکسی میخواد باشه

 5. امید نورمحمدی

  1

  3

  باز هم مصاحبه و خبر و حاشیه. واقعا دنیای باحالیه دنیای فرمول 1… چه مسابقه باشه و چه نباشه حوصله آدم سر نمیره. باید به تمامی دست اندر کاران فیا تبریک گفت برای این همه سرگرمی… فقط امیدوارم این وسط رفقا و دوستان بجون هم نیوفتن و به هم توهین نکنند و حال همو نگیرن چراکه اینجوری تمام زحمات همه عوامل فیا بباد میره….
  فیا میخواد حال همه را خوب کنه و ما هم طبق معمول دربرابر حال خوب و لذت بردن مقاومت میکنیم!!!
  فعلا که مرسدس و همیلتون میتازند و رکوردهایی میزنن که توی خواب هم نمیشد دید. جوری سایر تیمها و راننده ها توی این فصل تحقیر شدند که باور کردنی نیست. الانم تنور مسابقاتو داغ نگه میدارن و هر روز با یک مصاحبه و یکی به نعل و یکی به میخ! تولید محتوا میکنند و حرفهاشونم خریدار داره…
  دیگه چیزی غیر از جدایی لوییس از مرسدس دم دستشون نیست تا سایرینو خوشحال و امیدوار نگه دارند. همه میدونن و همه میدونیم همیلتون با مرسدس شکست ناپذیره مگر اینکه همتیمیش براش دردسر درست کنه!
  چندتا از دوستان و شخص خودم هم که وکیل مدافع این و اون شدیم. دوستان فراری فن هم که جدیدا همیلتون فن شدند! و نسبت به تواناییهای لوییس تعصب پیدا کردند!!! هنوز هیچی نشده رفقا غیرتی میشن! من که سب فن هستم و خداییش هیچوقت از فراری خوشم نمیومد و تا زمانیکه سب اینجا باشه منم طرفدارم. سب نباشه چشم بسته مرسدس فن و سب بره تیمهای دیگه یا بره فرمول ای یا هر جایی باشه منم طرفدار همونجا هستم.
  آرزوم هم از 2017 به بعد این بوده و هست که سب از فراری بره…. کجاش مهم نیست و فقط بره…

  • Reza.MC

   1

   5

   کاملا با دیدگاه شما موافقم و من هم طرفدار سب هستم و معتقدم فراری لیاقت سب رو نداره. همه این حرفها هم بازی رسانه ای است که یکی از نتایجش به هم ریختن تمرکز سب هست. چون اومدن لوییس به فراری (که کاملا بعید خواهد بود) مساوی است با رفتن سب. تیم مرسدس هنوز هم سب رو به عنوان رقیبش میبینه و میدونه تنها کسی که میتونه اونها رو از اریکه قدرت بکشه پایین نه فراری هست نه لکرلک نه مکس، بلکه فقط سب. منتظریم ببینیم فصل 2020 چگونه پیش میره.

   • Mahmood.gh

    0

    1

    دوست عزیز taramr
    با اینکه امسال سال خوبی واسه سب نبود .
    ولی تنها رقیب لوییز درحال حاضر فقط سب ن هیچکدوم از رانندهای دیگه این بچه ها هم ک حالا حالا ها جا دارن تا بخوان بیان تو بازی

   • iman

    2

    1

    عجب شما معتقدی فراری لیاقت سب رو نداره، چطور به خودت اجازه میدی همچین حرفی رو بزنی، فتل و بزرگتر از فتل در مقابل عظمت بزرگترین برند موتور اسپورت و نماد فرمول یک عددی نیستن، تاریخ فراری پر از راننده هائی هست که از فتل بسیار بزرگتر بودن، شوماخر، لائودا، پراست، ناندو همه بزرگتر از فتل بودن و هستن، راننده مورد علاقه شما همین الان راننده دوم تیمه

دیدگاه خود را بیان کنید