فرمول یک ایران – مرسدس خوش بین است که نیکو روزبرگ در گرندپری مجارستان پنالتی ای به دلیل تعویض گیربکس نگیرد.

در دورهای پایانی گرندپری انگلیس، دنده ی هفتم ماشین روزبرگ مشکل پیدا کرد و بعد از آن چند ثانیه پنالتی گرفت، زیرا با مهندسش صحبت کرد و از او راهنمایی گرفت که چطور یک راست به دنده ی هشت برود و هفت را رد کند.

روزبرگ آن مسابقه را در جایگاه دوم به پایان رساند اما به دلیل پنالتی ای که دریافت کرد به جایگاه سوم رفت و پشت سر مکس ورشتپن قرار گرفت.

با وجود مشکلات پایداری که ممکن است پیش بیایند، مرسدس بیان کرده است که از همان گیربکس برای تمرین های روز جمعه استفاده خواهند کرد و خوش بین هستند که مشکلی پیش نیاید.

تعویض گیربکس باید حداقل هر شش گرندپری صورت بگیرد و با توجه به اینکه روزبرگ آخرین بار در گرندپری اتریش گیربکس عوض کرد، اگر در مجارستان نیز بخواهد همین کار را انجام دهد پنج رده پنالتی دریافت خواهد کرد.

نیکو روزبرگ در پایان گرندپری اسپانیا 43 امتیاز با هم تیمی اش فاصله داشت، حال فاصله ی او با همیلتون به 1 امتیاز رسیده است، باید ببینیم روزبرگ از پس این مشکلات بر می آید یا اولی را تقدیم همیلتون می کند.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۵ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. حسين

  0

  0

  من خودم طرفدار هميلتونم ولي از آدم هايي كه تعصب خشك دارن بدم مي آيد مثل آقاي x كه همش مي نويسن: NR6 love

  پاسخ دادن
 2. حسين

  0

  0

  خدا بكنه تو مجارستان آلونسو به حق خودش برسه
  اميدوارم ريكياردو رو سكو بره تا نشون بده چيزي از ورشتپن كم نداره

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود