فرمول یک ایران – جنسن باتن اطمینان دارد که مک لارن هوندا عملکرد خوبی در مجارستان خواهد داشت زیرا پیست هانگارورینگ نیروی زیادی نمی طلبد.

در این فصل یک موضوع کاملا آشکار شده است، MP4-31 تیم مک لارن سرعت کافی را در پیست هایی که نیازمند نیروی زیاد هستند ندارد. به همین دلیل است که باتن به نتیجه گرفتن در مجارستان امیدوار است.

از گرندپری موناکو به بعد، تیم مک لارن تنها هشت امتیاز گرفته است، چهار گرندپری قبلی هم در پیست هایی برگزار شدند که ماشینی پرقدرت مانند W07 مرسدس می خواستند.

هم اکنون تیم ها راهی مجارستان خواهند شد و باتن در میان آن ها بسیار خوش بین می باشد که او و هم تیمی اش، فرناندو آلونسو بتوانند بین ده نفر برتر در هانگارورینگ باشند.

باتن گفت:

پیست گرندپری آینده با قبلی ها تفاوت دارد، پس من منتظر هستم تا یک بار دیگر به مجارستان برگردم.

پیست نیروی کمتری می خواهد و بیشتر به چسبندگی، سرعت در پیچ ها و چابکی نیاز دارد. یک چالش لذت بخش خواهد بود، شما حس خوبی پیدا خواهید کرد وقتی یک دور خوب در آن بزنید.

تمرکز بیشتر روی آیرودینامیک است، پس ما از دانفورس بالا استفاده خواهیم کرد و سعی می کنیم از حداکثر چسبندگی ماشین خود هنگام ترمزگیری بهره ببریم.

با سرعت خود در سیلوراستون مشکل داشتیم ولی هانگارورینگ کاملا فرق می کند، مشتاقم که ببینم چگونه عمل خواهیم کرد.

در سال های گذشته مجارستان همیشه برای ما خوب بوده است و قبل از رسیدن تعطیلات تابستانی کمی روحیه ی ما را تقویت کرده است، من امیدوارم که دوباره همین اتفاق بیفتد.

این پیست برای ماشین ما از همه مناسب تر است اما هیچ تضمینی وحود ندارد، پس از جمعه ی پیش رو ما تلاش خواهیم کرد تا مطمئن بشویم که به بهترین تنظیمات برسیم.

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید