فرمول یک ایران – متیا بینوتو مدیرتیم فرمول یک فراری پس از آنکه فراری بروزرسانی های عظیمی را برای خودروی فصل 2019 خود آورد بیان کرد که تمرکز فعلی فراری روی سال بعد متمرکز شده است.

پس از شروع نیم فصل دوم، فصل 2019 فرمول یک تیم فراری رقابتی تر از همیشه به نظر می رسد و در شکل و شمایلی ایده آل قرار گرفته است اما حال مدیر این تیم با مصاحبه ای بیان کرده است که دیگر فراری به سال بعد فکر می کند:

تمرکز فعلی ما عمدتا روی خودروی فصل بعد می باشد و هرگونه بروزرسانی در این فصل دیگر به اندازه بروزرسانی هایی که در سنگاپور داشتیم عظیم نیستند. پس از آنکه در اسپانیا یک عملکرد فوق العاده بد داشتیم و داون فورس بسیار کم ما در پیچ های سرعت پایین مشخص شد، تمام تیم متحد شدند تا مشکلات خودرو را بفهمند و سعی کنند که آن را برطرف کنند، همینطور رفتار تایرها را درک کنند و مسیر توسعه خودرو را مشخص کنند.

مسیر توسعه یک مسیر پایدار بوده است، باید بگویم که این فقط سنگاپور نبود که ما قطعات جدید آوردیم، ما در مسابقات پیشین بروزرسانی هایی را داشتیم و چیزی که در سنگاپور به آن رسیدیم مجموعه ای از(بروزرسانی ها)در همه مسابقات بود.

این فقط ایرودینامیک نبود که ما در آن ضعیف بودیم، بلکه درک خودرو و پیدا کردن بالانس و تنظیمات مناسب خودرو خیلی مهم تر بود، فکر می کنم که همه چیزها باهم یعنی، درک خودرو، پیدا کردن تنظیمات و ایرودینامیک به ما کمک کرد که به جلو پیش برویم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

  • iren

   5

   0

   کینه تا کجا؟ داداش بذار لکلرک فصل دوم رو تموم کنه بعد بیا برای فتل و بقیه راننده ها شاخ و شونه بکش. یه خرده جو گیر شدی وگرنه من و خیلیا اینجا از لکلرک خوشمون میاد.

 1. قلندر

  8

  3

  خیلی هم عالی امسال که از دست رفت ایشاال… سال بعد میترکونید مخصوصن فتل چه سالی بشه سال بعد F1 این سه تیم نزدیک بشن به هم حتمن هم مکلارن و رنو نزدیکتر خواهند شد درحدی که حداقل دربعضی مسابقات سکو بگیرند

 2. محمد

  4

  3

  امیدوارم گول مصاحبه ولف رو نخورید و 200 درصد توانتون رو برای سال بعد بزارید. مصوصا تو استراتژی. ترسم اینه سال دیگه ماشین رقابتی و چه بسا بهتر داشته باشیم و قهرمانی سال بعد رو سر استراتژِی های اشتباه از دست بدیم. امیدوارم تیم تو هر جنبه ای که ضعیفه شدیدا کار کنه. شما باید دو برابر مرسدس تلاش کنید تا بتونید شکستشون بدید. خیالم از بابت راننده ها راحته فقط تیم باید ضعف های زیاد که داره رو برطرف کنه و از امسال درس بگیره.

  • قلندر

   1

   3

   نترس عزیزم امسال که نیم فصل دوم تو استراتژی بد‌ نبودن تمام توانشو فراری گذاشته تا مرسدس را شکست بده و تا حالا هرچی خراب کاری بوده کرده تجربه شده براشون حسابی سال بعد به نظرم دیدن داره چه شود

دیدگاه خود را بیان کنید