فرمول یک ایران – در آستانه ی گرندپری فرمول یک مجارستان فرناندو آلونسو امیدوار است که ذات و طبیعت پیست هانگارورینگ به مک لارن هوندا اجازه ی مبارزه برای امتیاز را بدهد.

مک لارن در مسابقه ی قبلی در سیلوراستون با وجود تلاش جنسن باتن و آلونسو موفق نشد امتیازی کسب کند. همچنین آلونسو دو ماه از آخرین امتیاز کسب شده ی خود فاصله دارد جایی با کسب رده ی پنجم در موناکو موفق به کسب امتیاز شد.

راننده ی اسپانیایی امید دارد که شرایط را در گرندپری مجارستان تغییر دهد.

پیست هانگارورینگ پیست کوچیک و عالیه و مشخصات خاصی داره که پیست دیگه ای نداره.

یه کم شبیه پیست های خیابونیه و به شدت نیازمند دقت و تمرکزه. به تعادل و داون فورس نیاز داری و برای رسیدن به یه دور خوب باید به پیچ ها حمله کنی. تقریبا مثل کارتینگه. به نظرم برای رانندگی پیست سرگرم کننده ایه.

با اینکه پیستی نیست که نیاز به قدرت داشته باشه پیست آرومی هم نیست. امیدوارم تنظیمات مناسب ماشین رو خیلی زود به دست بیاریم ما می تونیم بهترین استفاده رو از ماشین خودمون بکنیم و البته امیدوارم تفریح هم داشته باشیم.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۴ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. saeed

  0

  0

  تو انگلیس بعد از مرسدس ها سریعترین تایم رو زد تو ریس.فک کنم تو مجارستان رده خوبی بگیره.چون سرعت پیست کمه ولی واس فراری نگرانم.?

  پاسخ دادن
 2. Sina j.v.n

  0

  0

  این پیست فقط برای ردبول و مکلارن هستش.
  و آلونسو سال پیش رتبه 5 رو بدست آورد.

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود