فرمول یک ایران – تیم هاس که شایعاتی پیرامون رانندگان خود می بیند اظهار کرد که عجله ای برای تصمیم گیری درباره ی ترکیب سال آینده ی خود ندارد.

هاس در سال اول حضور خود در فرمول یک، رومن گروژان و استبان گوتیرز را به میدان فرستاد و تا به اینجا نیز تمام 28 امتیاز هاس در این فصل را گروژان فرانسوی به دست آورده است.

گروژان که امید داشت از هاس پلی به فراری بزند و صندلی کیمی رایکونن را در این تیم بگیرد ناامید ماند و فراری قرارداد کیمی را یک سال دیگر تمدید کرد. همین موضوع باعث می شود تا انتظار داشته باشیم که گروژان خداقل یک سال دیگر در تیم هاس براند.

مدیر تیم هاس، گوئنتر اشتاینر اما می گوید که نمی خواهد تا سپتامبر و گرندپری ایتالیا در این باره تصمیمی بگیرد.

همه قبول کردیم که نمی خوایم تا قبل از تموم شدن فصل اروپایی رقابت ها درباره ی راننده ها صحبت کنیم چون می خوایم ببینیم که فعلا چی گیرمون میاد.

هیچ عجله ای نیست ما از توانایی های خودمون آگاهیم و لازم نیست بترسیم یا همچین چیزی.

وقتی به کاری که می کنی اطمینان داری هیچ چیزی رو عجولانه یا افراطی انجام نمیدی.

اشتاینر بخصوص درباره ی گوتیز صحبت کرد و اذعان داشت که بی عدالتی است اگر راننده ی مکزیکی را با نتایجی که ثبت کرده بسنجیم زیرا در این فصل مشکلات زیادی گریبان گیر او بودند.

دور از عدالته اگه بخوایم استبان رو الان قضاوت کنیم چون شرایط اصلا به اون کمک نکرده.

ما نمی خوایم به کسی فشار بیاریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  • هومن

   0

   0

   برا ۲۰۱۴ ریکاردو رو اوردن گفتیم حالا بعدا ورن بعد واقعا زور داشت برا ۲۰۱۵ کویات رو برای ردبول داشتن انتخاب میکردن گفتم تموم شد اینم سوخت بعد رفت شد رزرو فراری یکی دیگه هم بد جور نابود شد مگنوسن رو میگم اونم بد بخت شد حالا رنو یه حرفایی زده تا ببینم میتونن بهش عمل کنن یا نه البته گروژان و استبان راننده های خوبی هستن ولی……..

دیدگاه خود را بیان کنید