فرمول یک ایران – مدیر موتوراسپورت مرسدس، توتو ولف اذعان کرد که آغاز نیم فصل دوم فرمول یک 2019 در گرندپری بلژیک، یک شروع کاملا تازه برای آنها خواهد بود و برای تحت فشار قراردادن رقبا، پیکان های نقره ای باید به تلاش و پیشرفت خود ادامه دهند.

مرسدس و البته لوئیس همیلتون با برتری کاملی به تعطیلات تابستانی رفتند به طوری که اگر راننده ی بریتانیایی دو مسابقه را نیز از دست بدهد، باز هم با اختلاف 12 امتیازی پیشتاز جدول قهرمانی بود و مرسدس نیز اگر سه مسابقه پشت سرهم را نیز از دست بدهند، باز هم برتری قابل توجهی خواهند داشت. با اینحال ولف می گوید که جدال قهرمانی هنوز به پایان نرسیده است:

ما در هر دو جدول قهرمانی پیشتاز هستیم اما اینطور باقی نخواهد ماند. در چند سال گذشته دیده ایم که تیم ها بعد از تعطیلات تابستانی بسیار قوی بازگشته اند، بنابراین الان زمانی است که باید به تلاش خود ادامه دهیم.

از این نظر رویکرد ما برای شروع نیم فصل دوم فرمول یک 2019 به گونه ای خواهد بود که انگار در حال آغاز فصل جدیدی هستیم و نیاز است که از رخ دادن هر گونه اشتباهی جلوگیری کرده و به سوی پیشرفت حرکت کنیم.

16 دیدگاه

  • محمدرضا

   15

   3

   ولا تاجایی مایادمونه ،همیشه تواین چندسال بعدازتعطیلات نیم فصل فقط شمابودین (مرسدس)که همه تیمارو قورت دادین وبا اختلاف فاحش قهرمان میشدین.امسالم همین داستانه ،شمایکشنبه میاین وبایک اپدیت موتوری استثنایی مثه فصول قبل،تعیین خطاو مسابقه هارو میبرین.این وسطم ردبول یه هیجانی شاید بتونه بده . فراری هم که فعلا توباده افتخاراته قدیمش داره خوابه هفت پادشاه میبینه…

  • Arash

   20

   73

   دقیقا با احترام به طرفدارای مرسدس و خوده توتو با مدیریت عالی ولی
   “در چند سال گذشته دیده ایم که تیم ها بعد از تعطیلات تابستانی بسیار قوی بازگشته اند،”
   دیگه هرکی ندونه خودت که بهتر میدونه نیم فصل دوم مرسدس میترکونه
   مشکل اینه جناب ولف با بهترین شرایط ممکن هم برای تیمای دیگه بازم قهرمان نمیشن
   چرا میخوای با این حرفا بقیه رو مسخره کنی؟
   یادم نیست فاصله ش توی مجارستان چقدر بود با ردبول
   ولی سکوی سوم فراری بود با اختلاف یک دقیقه !!
   انقدر اختلاف کی میتونه جبران کنه ؟ (اونم مرسدس رو)
   دیگه بسه خستمون کردی ولف
   هی میگه فراری قوییه ، فراری اینجوریه … توی این فصل فراری هیچی نیست
   نیم فصل دوم فراری بیشتر از اینکه نگران اول شدن باشه باید نگران سوم شدنش باشه
   شاید ردبول منظورت بود بازم اختلافی هست که نمیشه جبران کرد و شاید کمتر کرد شاید شاید ..
   (با اون ماشین مرسدس که از 12 ریس 10 تا رو درو کردی کسی میتونه حتی امید داشته باشه کسی این ماشین توی نیم فصل دوم به چالش بکشه ؟؟؟؟؟؟؟!!)
   البته ماشین گرفتی حالا بعد باز با لوییس باید رقابت کنی (رقابت بین مکس و لوییس )
   البته دمه مهندسای مرسدس هم گرم 6 سال متوالی سلطه ی بی پایان توی فرمول یک اینا توی کارخونه مرسدس چیکار میکنن معلوم نیست چی میسازن ماشین این میشه

 1. Mehdi

  9

  11

  بااینکه توتو هرسال ازاینجور حرف هامیزنه وهمش دورغه وتوهین به شعور مخاطب میکنه ولی امسال باحرفش موافقم از نظرم ردبول نیم فصل دوم خیلی بهتر از نیم فصل اول کارمیکنه وباید نگران مکس وردبول باشه ردبول برای سال بعد خیلی خیلی خطرناکه وسال بعد رقابت میکنه با مرسدس برسرقهرمانی

 2. REZA.M

  12

  3

  توتو جان اگه منظورت ردبوله شاید حق با تو باشه و ردبول بتونه توی نیم فصل دوم مرسدس رو به چالش بکشه ولی قهرمانی تموم شدست.
  اما اگه منظورت فراریه کاملا در اشتباهی.شاید ندونی که متیا جون بعد از فاجعه مجارستان چند روز پیش مصاحبه کرده و گفته هیچ آپدیتی برای اسپا نداریم و فقط میخوایم برای بدست اوردن ستاپ خوب تلاش کنیم.
  یعنی بعد از گذشت یه ماه هیچ کاری نکردن و برای مسابقه ای که میتونن ببرن هیچ اپدیتی نیاوردن تا بیشتر از قبل به برد نزدیک بشن تا بالاخره این طلسم باخت های فراری شکسته بشه.
  من از این بترسم که فصل بعد توی روز رونمایی از ماشین های فصل جدید متیا بیاد بگه با توجه به یکسان بودن قوانین امسال و پارسال همون ماشین سال گذشته رو آوردیم و میخوایم با رسیدن به یه ستاپ خوب مرسدس رو شکست بدیم.

 3. iman88

  14

  0

  مرسدس با این اختلاف تو دوتا رقابته قهرمانی پیشتازه و این ذهنیته تیم و مدیرشه.حالا اینو مقایسه کنید با مصاحبه هایه بنیوتو و ذهنیتی که تو فراری جریان داره.یادتونه تو مدرسه یه مثالی برامون میزدن در مورد کسایی که برایه 20 میخونن و فرقشون با اونایی که برایه 10 میخونن؟بقیه هرچقدرم میخوان مسخره کنن و در مورد شعوری که بهش توهین شده حرف بزنن،اما این مدریته درسته،وظیقه مدیر تیم همینه که مطلقا اجازه نده مجموعه اش یک لحظه به این فکر کنن که همه چی تموم شده است.فراری چوبه نداشتنه چنین تفکری رو همین چند ساله پیش تو رقابته قهرمانی خورده.
  البته از کجا معلوم شاید سب بتونه تو این یکی دو ساله اون کامبک رویاییش رو ایندفعه برایه فراری تکرار کنه.(البته منظورم امسال نیست)

 4. بیژن

  14

  0

  دوستان عزیز
  یکی از دلایل موفقیت مرسدس همین دیدگاهشونه همیشه دنبال پیشرفت هستن و به موفقیت مسابقه قبل کاری ندارن تلاش و تلاش و تلاش و هیچوقت خطر نزدیک شدن رقبا رو دستم کم نمیگیرن حتی اگه چند سال همیشه سر بودن واقعا به این دیدگاه باید تبریک گفت. یه مدیر فوق العاده باید همه همیشه همه جوانب رو بسنجه

 5. Amin

  12

  5

  نمیدونم چرا بعضیا ب توتو خورده میگیرن
  الان بهترین زمان برای گرفتن رکورد های برد و قهرمانی سال از دست شوماخر و فراریه(منظورم کل قهرمانی های تاریخ نیست)
  دلیلی نداره شل کنن اتفاقا الان ک دارن ب نوک قله نزدیک میشن تلاششون رو باید چندین برابر کنن تا هیچ خطری لوئیز رو تهدید نکنه و بره واسه هفتمین قهرمانی و برد های بالای ۹۱

دیدگاه خود را بیان کنید