فرمول یک ایران – زاک براون، مدیر مک لارن در مورد قوانین فصل ۲۰۲۱ اعلام کرد که فدراسیون جهانی باید قاطعانه و سریع تصمیم گیری کند نه اینکه به فکر خوشحال کردن تمام تیم ها باشد.

مهلت تعیین شده برای قوانین جدید به اکتبر سال جاری موکول شده است اما همچنان تیم ها نتوانسته اند با اتفاق آرا به نتیجه ای برسند و براون نیز تغییری در این رویه نمی بیند. او گفت:

ما بار دیگر در مورد همان مسائل صحبت می کنیم. تیم ها نظر خود را گفته اند و چیزی تغییر نخواهد کرد. بنابراین ما همان موضوعات که تیم ها می خواهند را دوباره بررسی می کنیم.

به نظر من در این مرحله فرمول یک و فیا فقط باید تصمیم بگیرند و با آن کنار بیاییم. چون من فکر نمی کنم فدراسیون جهانی بخواهد چیزی بشنود، چون مسائلی که تیم ها مطرح کرده اند در زمان ۱۲ ماه گذشته هیچ تغییری نداشته است. این ایده و شما و هر کس دیگری که در جریان هست می داند که ده تیم فرمول یک قرار است که تا سه ماه آینده به همگرایی برسند اما چنین اتفاقی هرگز اتفاق نخواهد افتاد. وقت این است که ما فقط آماده نمایش در جاده ها باشیم.

زاک براون - مدیر مک لارن

زاک براون – مدیر مک لارن

در ماه ژوئن توافق بر سر مسائل مالی صورت گرفت و براون امیدوار است تا تیم ها بر سر قوانین فنی نیز به توافق خوبی در سریع ترین زمان برسد، او در ادامه گفت:

در نهایت ما به بهترین شکل با این ورزش جلو خواهیم رفت. من بسیار خوشحال خواهم شد که قوانین مالی در ژوئن قطعی شد چون در زمان بین ژوئن و اکتبر می توانیم تغییراتی بدهیم. اما من فکر نمی کنم تغییراتی اساسی داشته باشیم.

شما هرگز به قوانین قطعی نمی رسید. همیشه قوانین همواره مانند خودرو در حال اصلاح و توسعه بوده اند ولی زمان پنج ماه زمان زیادی برای همه است. من فکر می کنم در ۳۰ اکتبر مانند ۲۰ ژوئن به توافقی برسیم اما اگر در هر زمان دیگری که این توافق صورت بگیرد ما آماده رقابت هستیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. THE MINDBLOWER

  13

  1

  ربطی به صحبت‌های براون نداره ولی دوستان کسی یادش میاد که راننده‌ای تو سال اولش به‌اندازه لندو محبوب شده باشه؟؟؟(حتی کیمی هم فک نکنم تونسته باشه اینجوری محبوب شه).

 2. امین

  9

  5

  بله آقای براون بزرگواران کبیر بریتانایی تصمیم بگیرن تیما خودشونو وفق بدن. شما فک کن یه تصمیم گرفته بشه که یه بریتانیایی ضرر کنه.. چه تیم بریتانیایی چه راننده بریتانیای کبیییییییر

دیدگاه خود را بیان کنید